Zarobki Kierownik Restauracji

Kierownik Restauracji zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

Kierowniki restauracji zarobi około 2800 zł to niezbyt wysoko.....

0 / 0

jako kierownik restauracji pewnie sie zarobki jakos tak mniej wiecej 20 4 tysiecy

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

W tej pracy zarabia się przynajmniej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

rzeczywiście tego typu zarobki to jest u nich już norma

0 / 0

kierownik restauracji musi zarobić co najmniej 3 tysiące zł miesięcznie

0 / 0

zarobki kierownika restauracji zaczynają się od 2,5 tysiąca miesięcznie

0 / 0

Jest istotne też od miasta i ulokowania, jak już pisali. Na start to 2-3 tysiące, czasem wręcz na start są straty.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

popytajcie tych z Warszawy ile zarabiają. Myślę , że dużo więcej .

0 / 0

Kierownicy mogą liczyć na zarobki w okolicy 3-4 tysięcy, raczej nie zdarza się mniej.

0 / 0

Jak restauracja porządna i duży mają utarg to kierownik zarobi spokojnie z 6 tysięcy.

0 / 0

Jak się trafi z miejscem i ma się dobra reklamę to i 10 000 złotych wpada albo i lepiej.

0 / 0

Przede wszystkim trzeba miec doswiadczenie, wiec od 3000 tysiecy,jeszcze jak to renomowana to moze i wiecej

0 / 0

Jak ktoś jest dobrze zorganizowany to zarobi sporo, 3500 nawet

0 / 0

Wiele zalezy od lokalizacji, wysokości czynszu, reklam, ale da sie 5 tysięcy wyciągnąć.

0 / 0

zalezy w jakiej restauracji u mnie, ale z tego co sie orientuje to tak ok 3- 4 tysiecy

0 / 0

Kierownik w niezłej restauracji, zarabia jakoś tak około 3000 złotych, praca jest dość odpowiedzialna, ale rentowna

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
12 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
przedwczoraj, 16:06
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...