Pokojówka zarobki na tym stanowisku.

Pokojówka zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

pokojowka w kraju moze najnizsza krajowa a za granica spokojnie jakies kilka tysiecy

0 / 0

Pokojówka to zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie

0 / 0

Co ciekawe w dobrych hotelach taka pokojówka zarobi nawet 3 tysiące i to nie jest ściema.

0 / 0

nie jest to dobrze opłacane stanowisko, chyba, że za granicą . W Polsce około 2 tysiące

0 / 0

pokojówki mogą nawet zarobić do 3500 zł miesięcznie

0 / 0

Wbrew pozorom nie jest źle i te 2400 zarobić można w miesiąc

0 / 0

pokojówki w polsce zarabiają tak od 2500 do nawet 3500 zł miesięcznie w zależności od hotelu

0 / 0

pokojówka w dobrym hotelu to ponad 2 tys spokojnie zarobi

0 / 0

zdecydowanie bardziej opłaca się wyjechać do Niemiec. Tam płacą grubo ponad 1000 euro

0 / 0

Pokojówka w polsce zarobi nie wiele, bo wydaje mi sie ze w granicach do 2000 tysiecy złotych, za granica o wiele wiecej.

0 / 0

Można zarobić około 2300, to niestety nie jest super płatny zawód.

0 / 0

dokładnie w Polsce pewnie zbyt wiele nie dostaniesz może ok 2000 tysiecy ale za granica dużo wiecej

0 / 0

Zależy czy pracuje w polsce czy za granica w polce t może ze 2000tys a za zgranica ok 6000 tysiecy

0 / 0

Pracuję w Intercontinentalu w Niemczech i mam 1500 ale euro :) Zapraszam za zachodnią granicę.

0 / 0

To ciekawe gdzie tyle się zarabia bo ja dostaję jakieś śmieszne 1400.

0 / 0

wbrew pozorom wale malo sie ie zarabiac bo srednio 3500 zl miesiecznie takze suma satysfakcjonujaca a prace raczej malo ambitna

0 / 0

Za granicą oczywiście te zarobki wzrastają, ale raczej 4200 nie przekroczą

0 / 0

Praca wydaje się być niewdzięczną ale zarobki niezłe, bo 3000 złotych.

0 / 0

bardzo podobny mam staż i zarabiam 3200, niewielka różnica ale zawsze

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...