Pracownik Spa wynagrodzenie na tym stanowisku

Chyba nie wiesz o czym mówisz. Jak zrobisz kilka masaży klasycznych dziennie + kilka zabiegów i tak każdego dnia i nie zarobisz 2000 zł na rękę to będziesz wiedział/a co to za praca. Pisząc tak krzywdzisz tych co oracują w tym zawodzie.

0 / 0

zalezy chyba jescze na jakim stanwsoiku sie jest jak kosmetyczka to pewnie ze 4 tys ma

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Złych pieniędzy nie ma, zaczyna się od 2000 netto

0 / 0

W spa zarabia się nieźle, około 3000 złotych netto

0 / 0

Tak, faktycznie tu wynagrodzenie sięga takich 3 tysięcy.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

zdecydowana większość osób zarabia około 2,5 tysiąca

0 / 0

Potwierdzam w Spa maksymalnie 2600, chyba, że sezon wakacyjny to może do 3 sie człowiek zbliży.

0 / 0

Zawsze to jakieś grosze wpadną, 2500 nawet czasami

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

Spokojnie przeciętny pracownik spa jest w stanie zarobić w granicach 2500 złotych.

0 / 0

Jako pracownik Spa mozna liczyć na wynagrodzenie ok 2500 zł

0 / 0

no taki szeregowy to rzeczywiście. Ale można trafić z miejsca na wyższe stanowisko z lepszą kasą

0 / 0

na stanowisku pracownika Spa to da sie zarobic mniej wiecej ok 2300 /2500

0 / 0

Ja pracując w niewielkim i raczej mało znanym spa wyciągam 2200 na rękę, ale możliwe, że w innych miejscach da się zarobić i te 3 tysiące co piszecie.

0 / 0

Średnie wynagrodzenie minimalne pracując w SPA to jakieś 2300 złotych, nie wiem czy brutto czy netto, chyba to trugie

0 / 0

ale robota jest calkiem lekka więc to nie powinno dziwić

0 / 0

Nie ma zbyt dobrych zarobków, powyżej 2700 tylko słyszałam z opowieści.

0 / 0

Ale chyba jednak ciężko przekroczyć tą sumę, standard to właśnie 2500.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...