Instruktor Fitness ile zarabia?

mysle ze najwiecej do 3 tysiecy no chyba ze zalezy jesczze od klubu fitness

0 / 0

dużo wysiłku a kasa taka sobie - jakieś 2500 zł netto

0 / 0

myslę ze coś w granicach 2000tysiecy lub wiecej zależy ile ma zajęć i gdzie zatrudniony jest

0 / 0

Trener Fitness zarabia powyżej 3000 złotych myślę

0 / 0

podobno zarobki mogą nawet być tak koło 4000 zł miesięcznie

0 / 0

myślę, ze spokojnie do 3 tysiecy mozna zarobić moze zalezy gdzie jeszcze

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

przy dużej ilości godzin to nawet 3 000 złotych miesiecznie

0 / 0

inaczej w małym miasteczku inaczej w dużym mieście, generalnie o 2 000 w górę

0 / 0

hmm tutaj to tak średnio zarabia się od 1700 do 3000 zł miesięcznie ale zazwyczaj z doświadczeniem pensja wzrasta

0 / 0

jeśli ma się trenera to na spokojnie można nawet powyżej 3000 zł miesięcznie dostawać

0 / 0

zalezy tez gdzie ma sie prace, ale nie wydaje mi sie zeby zarobki przekraczaly 3 tys

0 / 0

Zalezy, czy ma się tylko zajęcia, czy tez prywatne treningi, z samych zajęć około 2-3 tysiące.

0 / 0

dla mnie to jedno i to samo - również jeśli chodzi o kwestię zarobków

0 / 0

Według mnie więcej zarabia trener personalny. To zawód przyszłości a przynajmniej jak dla mnie... Sama planuję ukończyć taki kurs na trenera personalnego: http://www.totalfit-center.eu/kurs-trener-personalny/. Jest wprawdzie drogi,ale z drugiej strony myślę, że oplaca się go ukończyć...

0 / 0

wiele zalezy od doswiadczenia myślę, wiec cos może w granicacch 3000 tys, zalezy tez moze w jakiej siłowni

0 / 0

w zależności od siłowni itp, ale na spokojnie można tak około 2400-2900 zł miesięcznie zgarnąć

0 / 0

2,5 tysiąca to realne pieniądze przy rozkręconym biznesie

0 / 0

Wiele zależy co się robi, czy ma się zajęcia z grupą, czy sprzedaje treningi, pisze plany, porady dietetyczne nawet, ogarnięta osoba pracująca w dwóch klubach zarobi nawet 5 tysięcy.

0 / 0

Można sobie ładnie dorobić, bo 2000 złotych to nie tak mało.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...