Barista wynagrodzenie

bartista - dobry barista zarobi 2000 zł na miesiąc

0 / 0

bariksta niestety dużo nie zarabia zwłaszcza w sieciówkach - ok 1000zł

0 / 0

spoko zarobki na tym stanwosiku, bo mysle ze 3 tysiace lub wiecej, znani barisci maja 4 razy tyle

0 / 0

Taki barista w sieciówce faktycznie ok 1,5 tysiąca, ale z pewnością specjaliści mogą zarabiać więcej.

0 / 0

większość niestety w kraju dostaje około tysiaka jako dodatkowy zarobek

0 / 0

Zarobki uzależnione są też od napiwków, więc to tak ciężko określić. W weekendy wyciąga się więcej niż w tygodniu, a w dobrym lokalu można mieć z 3-4 tysiące.

0 / 0

Zazwyczaj jednak jest spoko stawka, jakies 9 netto na godzinę

0 / 0

Oj nie wydaje mi się by bariści zarabiali nawet 3 tysiące złotych. Zarobki są o wiele niższe i wynoszą jakoś z 1500.

0 / 0

Barista jest w stanie zarobić nawet i powyżej 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

W typowej sieci kawiarni proponuja 1400, reszta to napiwki.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

barista może jednak zaorbić pond 3 tys w wiekszych knajpach

0 / 0

jakby liczyć samą podstawę to w mniejszej kawiarni może być koło 1100zł, ale na szczęście są napiwki

0 / 0

To jest dobra praca dla studentów, ale 1800 podstawy da się miec, reszta to napiwki.

0 / 0

W sieciówkach "kawowych" jest super, pracowałem za 1400 i polecam

0 / 0

na pewno zawod ne ciezki a dla niektorych moze byc nawet ciiekawy ale tak srednio 1800 zl w wiekszosci przypadkow

0 / 0

Ja niestety w sieciówce jak baristka zarabiam 1500 złotych.

0 / 0

Znam ludzi z "Sowa i przyjaciele" Ale niestety zarabiam ledwo 2500 więc jakieś 4x mniej niż rzeczeni wcześniej.

0 / 0

W dużych miastach można dorobić do 2000 miesięcznie.

0 / 0

W podrzędnej knajpce w 3mieście mam 1600 na rękę

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
13 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...