Animator Czasu Wolnego zarobki

Animator Czasu WOllnego zarabia powyżej 1000 złotych na miesiąc

0 / 0

Animator Czasu Wolnego zarabia tak w przybliżeniu lekko ponad 2000 zł na miesiąc

0 / 0

Animator to kasa mniej więcej na poziomie 3000zł

0 / 0

animator ma całkiem przyzwiote zarobki jakos nawet ponad 3 tysiace

0 / 0

Mi się wydaje, że powyżej 3000 złotyych to ma na bank

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Jak na dodatkową pracę to bardzo dużo słyszałam, że niektórzy nawet ponad 3 tyś. mają

0 / 0

Animator czasu wolnego oprócz wakacji ma też około 3000 złotych

0 / 0

Średnie zarobki animatora czasu wolnego to 3000 zł

0 / 0

animator na prywatnych przyjęciach dostaje po kilka tysi tak naprawdę na imprezę

0 / 0

animator dzieci zarabia troche wiecej o tysiąc mniej wiecej

0 / 0

Animatorzy dostają z każdym rokiem coraz więcej pieniędzy, ogólnie w tym momencie chyba da się wyciągnąć 3500 netto

0 / 0

ale to wiążę się jednak ze sporą odpowiedzialnościa

0 / 0

animatorzy mają fajną i dobrze płatną pracę. Przynajmniej też 3,5 tysiąca można wyrwac

0 / 0

W krakowie stawki podobne, plus np. samo malowanie buzi lub samo skręcanie balonów to 30 zł za godzinę

0 / 0

Ja w wawce zarabiam 30 na godzinę za animacje, a 15 za godzinę za zajęcia plastyczne

0 / 0

W Warszawie normalną stawką jest 40 za godzinę, niestety zdażają się i firmy które chcą płacić 15 zł / h

0 / 0

To nie jest praca etatowa, wiec zależy od popytu, na godzinę około 30 - 50 zł można i mieć

0 / 0

No niestety nie w każdym mieście jest popyt na takie rzeczy. Ale 2500 da się zarobić.

0 / 0

Jak się człowiek umie dobrze zakręcić to 3500 miesięcznie zarobi.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
15 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
2 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...