Zarobki na stanowisku Pracownik Biura Podróży

Pracownik Biura Podróży zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

Pracownik Biura Podróży zarobi w granicach 3000 zł ....

0 / 0

Pracownik Biura podróży ma jakoś 1900 netto jakoś

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Pracownik Biura Podróży zarabia tak w przybliżeniu lekko ponad 2000 zł na miesiąc

0 / 0

na pewno stawki są różne, ale większość to chyba za 3000 zł mniej więcej.

0 / 0

Pracownik biura podróży to zarabia przynajmniej 4000 złotych

0 / 0

No w dobrym miesiącu to tak @alfa ale zwykle zarobki w okolicy 2 tysięcy.

0 / 0

z tego co mi wiadomo można koło 3 tysięcy z prowizji wyciągnąć.

0 / 0

szeregowy pracownik biura podróży zarobi około 2 tysiące brutto

0 / 0

Tak średnio jako pracownik biura podróży zarabia się jakieś 2500 na rękę.

0 / 0

Wiele zalezy, czy osiągnę cel sprzedażowy i co sprzedam, jest sporo prowizji, to w sezonie i 5-6 tysięcy da radę, ale jak brak sezonu to 2-3 tysiące.

0 / 0

pracownik biura podrozy zarobi cos ok 3000 tysiecy moim zdaniem, poniewaz ma liczona premie od sprzedazy

0 / 0

zależy od biura podróży, ale pensje mogą sięgać nawet tej górnej granicy koło 3300 zł miesięcznie

0 / 0

nie sa to jakies mega duze zarobki bo wiem ze masymalna stakwa wynosi ponad 3 tys

0 / 0

wiem ze pracownik biura podrozy moze zaeobic tak jakos do 3,4 tysiecy zltych

0 / 0

Myślę, że spokojnie początkujący pracownik biura podróży może zarobić od 2 tysięcy wzwyż.

0 / 0

Pracownik Biura Podróży zarabia różnie, w dobrze prosperującym biznesie jest to prwnie jakieś 3000 netto, ale to zależy od prestiżu firmy

0 / 0

Podstawa jest różna w zależności od pracodawcy - ja np. mam 800 ale za to prowizji ponad 4000 :)

0 / 0

U mnie podobnie, 2300, bez prowizji, bez dodatków, bez możliwości dorobienia

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...