Jakie wynagrodzenie ma Pomoc Kuchenna?

Pomoc Kuchenna zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

mysle, ze od 2 tysiecy w gore, zalezy to od ilosci godzin i czy restauracji dobrze przedzie

0 / 0

pomoc kuchenna zarabia nawet około 3500 zł netto

0 / 0

Wydaje mi się ze takie zarobki nie są raczej realne. Ja pracowałam jako pomoc kuchenna i nawet brutto nie miałam takiej sumy. W takich zawodach związanych z gastronomia to ewentualnie szef kuchni może ładnie zarobić. Tutaj http://praca-zachodniopomorskie.pl/milosc-do-gotowania-sposobem-na-zycie/ macie więcej na ten temat.

0 / 0

Pomoc Kuchenna zarabia tak w przybliżeniu lekko ponad 2000 zł na miesiąc

0 / 0

Pomoc Kuchenna zarabia powyżej 6000 złotych netto dobra stawka

0 / 0

pomoc kuchenna przedszkole państwowe nr 401 to 1720 brutto +premie motywacyjne 20% , niestety ale pracownik państwowej pracy nie podlega najniższej krajowej. Pracuje tam więc wiem!

Ja też pracuje w szkole jako pomoc kuchenna ale mam trochę mniej niż pani bo 1660 brutto + 20% premii

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

wiecie co pomoc kuchenna moze zarobic tak 5- 6 tysiecy wiec na prawde sporo

0 / 1

Branża gastronomii na początku, eh co tu dużo mówić jak zarobi się najniższa krajową to jest dobrze

1 / 0

w kraju to są zarobki na poziomie najniższej krajowej, za granicą kilka razy więcej

0 / 0

z tego co wiem to można nawet tak koło 2900 zł miesięcznie zarobić

0 / 0

to zależy czy praca w kraju - u nas raczej ten zawód wyszedł z użycia

0 / 0

z tego co mi wiadomo to zarobki tak od 1700 do 2400 zł miesięcznie się plasują

1 / 0

W skrajnych przypadkach jest to właśnie jakieś 1500 złotych

1 / 0

W Polsce nie jest to zbyt opłacalne, bo można zarobić średnio koło 1500-2000 zł

0 / 0

Pomoc Kuchenna zarabia od 5000 do nawet mnożnika tej sumy

0 / 0

tak do ok 5000 zł i do 6000 zł spokojnie się zarobi jak sądze.

0 / 1

Na stanowisku pomocy kuchennej nie ma jakichś dużych pieniędzy, ale mniej niż 2 tysiące się nie zarabia. Zależy też gdzie się pracuje.

0 / 0

Pomoc kuchenna jak wiadomo może pracować w różnych miejscach i na tym można się skupić, w hotelu np. 3000, w przedszkolu 2000zł

0 / 0

Słyszałem, że niektórzy nawet 3000 złotych zarabiają.

0 / 0

Ciężko się dorobić porządnych pieniędzy, średni tak koło 2000 złotych miesięcznie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
15 godzin temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...