Ekspedient wynagrodzenie na tym stanowisku

s,a w stanei weyci,aganć na reke oikoło 2200 złotych

0 / 0

zarobki nie powalają - jakieś 2000 złotych na rękę ...

0 / 0

Ekspedient zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

ekspedienci no to zarabiają tak maksymalnie koło 2100 zł

0 / 0

zarobki nie będą wysokie jeżeli ktoś nie ma doświadczenia. Standardowo pracę zaczyna się od 1500 zł

0 / 0

Ekspedient w zwykłym sklepie to ma czesto minimalną krajową i ewentualną premię max 400 złotych.

0 / 0

jeśli dochodzisz do 2 tysięcy to już jest sukces moim zdaniem

0 / 0

wiadomo ze te zarobki ekspedienta to nie sa bardzo duze bo maks ponad 2 tys

0 / 0

moim zdaniem dobra praca dla studenciaków przede wszystkim

0 / 0

Ja w sklepie odzieżowym zarabiam 1800 na rękę, na kilka piw starczy.

0 / 0

tak, zazwyczaj można zarobić 1600 zl jednak z tego co wiem

0 / 0

myślę, że ponad 2000 tysiace, chyba w każdej branży czy to spozywczej czy odziezowej

0 / 0

Myślę, że i tak wszystko zależy od firmy, ale taki ekspedient zarabia około 2 tys. zł.

0 / 0

Ja jako ekspedientka w sklepie mięsnym zarabiam 1600, ale w moim mieście to i tak super praca.

0 / 0

Nie jest to najlepiej płatny zawód, ja mam kochani 1800 na umowie zlecenie, to i tak chyba dobrze.

0 / 0

Trzeba dłużej pracować żeby zarobić więcej niż 1800 złotych na rękę.

0 / 0

I 2200 też bywa, dostałam podwyżkę w tamtym miesiącu i o 200 zł więcej mam. Miałam 2000 mam 2200

0 / 0

No właśnie zazwyczaj jest to najniższa krajowa. Ale bywa też i 2000 :)

0 / 0

1700 złotych mam i to podobno dużo, jak porównuje z koleżankami z innych sklepów

0 / 0

Podzielcie się jakie wynagrodzenie ma osoba na stanowisku Ekspedient

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...