Agent Nieruchomości jakie ma wynagrodzenie?

Agent Nieruchomości zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

nie slyszalem o takich zarokbach jak 5 tysiecy szczerze mowiac..ale bardziej tak ok 3 tysecy

0 / 0

Wiecie ta prowizja zależy w dużej mierze od firmy nie oszukujmy się, podstawa mała jak 1500 będzie dobrze

0 / 0

Znajoma studentka przez dwa dni targów nieruchomości, pracując tylko jako zbierająca kontakty zarabia 1000 zł. Czyli Agent powinien zarobić 5500 zł bez żadnego problemu

0 / 0

Wiele zależy od prowizji, ale spokojnie z 3 tysiace zarabiają najmniej.

0 / 0

Dobry pracownika na samej prowizji dostanie ponad 5000

0 / 0

ale dobrzy agenci zarabiają i po kilkanaście tysięcy

0 / 0

na poczatku zarobki sa male bo jedynie jakies niecale 2 tysice sie wyciagnie

0 / 0

@prozi no ja też właśnie słyszałem ze aż nawet 35 tysiące można zarobić

0 / 0

słyszałem, że podobno nawet stawki dochodzą do ok. 3500 zł miesięcznie, całkiem sporo

0 / 0

znajomy jest agentem nieruchomości i dostaje jakieś 3500 zł w takim średnio udanym miesiącu. jak się trafi dużo dobrych klientów to i więcej złapie

0 / 0

mam oferte pracy jako agent , mialbym obslugiwac powiaty ościene, 2 miasta 20 tys mieszkancow oraz mniejsze miejscowosci.Umowa zlecenie wynagrodzenie prowizyjne 2,5% od sprzedazy i kupna . Co myslicie na temat tej pracy i perspektyw z nia zwiazanych?

0 / 0

wydaje mi sie ze wiecej niz jakies 3,5 nie zarobi sie raczej jako agent nieruchomosci

0 / 0

no tak na spokojnie wydaje mi się, że koło 2900-3400 na miesiąc można zarobić :)

0 / 0

Ja w swoim najlepszym miesiącu zarobiłem 20 tysięcy, ale tak to średnio 5 wpada.

0 / 0

wiele tu zależy od prowizji, w dobrych miesiącach to powyżej 10 tysięcy zarabiałem, w kiepskich 3 tysiące.

0 / 0

trzeba duzo sie narobic i napocic aby cos wypracowac, ale mozna nawet dojsc do ponad 3000 zl, takze pieniadze z tego sa

0 / 0

Natomiast w małym biurze 2000 norma, ale przepych agentów jest teraz

0 / 0

jeżeli ktoś ma farta i sprzeda wielkie nieruchomości to spokojnie dostanie >8 tyś

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...