Zarobki na stanowisku Doradca Klienta Indywidualnego

Doradca Klienta Indywidualnego zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

zarobki zalezne bardzo od doswiadczenia - ale jakieś 3 300 zł

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

Doradca Klienta Indywidualnego zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

doradca klienta podejrzewam, ze 2 tysiace poczatkowo dostanie a pozniej ma wiecej i premie tez ma

0 / 0

PODJERZEWAM ZE NA POCZETEK MOZNA ZAROBIC TAN 2000TYS NETTO POZNIEJ PONAD 5000TYS

0 / 0

wydaje mi sie ze ze mniej niz 3 tysiace to sie tutaj nie zarobki chyba

0 / 0

Doradca klienta indywidualnego ma fajna robotę za dobre pieniądze, które wynoszą 4-5 tysięcy.

0 / 0

Zarobki na stanowisku Doradca Klienta Indywidualnego zaczynają się od 3 tysięcy a górną granicą jest 6 tysięcy

0 / 0

oczywiście na początku. później zdecydowana poprawa zarobków.

0 / 0

że to doradca klienta indywidualnego nic nie znaczy. Zarobki około 2500 zł miesięcznie

0 / 0

Średnia może i tak, ale nie wyklucza to możliwości zarobienia 5 tysięcy i to na rękę.

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

w Zależności od branży w której się działa zarobki zwykle kształtują się między 3-5 tysięćy

0 / 0

Doradca klienta indywidualnego ma dobre zarobki, może zarobić nawet 5000 zł

0 / 0

Z prowizjami ostatnio wyszedłem na 4800 netto, także dobrze.

0 / 0

Nie jestem jakoś do tego przekonany, powiedziałbym, że bliżej 3000

0 / 0

doradcy indywidualnych klientów to mogą nawet dojść do stawki 4400 zł na miesiąc i to z lekką ręką

0 / 0

Z tego co ja słyszałem, to średnio 3000 się zarabia na tym stanowisku

0 / 0

do 5 tysięcy jeszcze dojdziesz , ale nie więcej niestety

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...