Ile zarabia Inżynier Sprzedaży?

Czy ze mna jest nie tak ? Jestem mgr inz po politechnice z niewielkim doswiadczeniem zawodowym (dobijam dopiero do 30) ale za 3000 na ręke to mi się niespecjalnie z domu chce wychodzić chociazby z szacunku do siebie kolegów po fachu i czasu jaki poświęciłem na studia. Moja żona idąc do fryzjera zostawia 100-150 zł ile ten fryzjer po 2 letniej zawodówce i kilku latach doświadczenia zarabia kasując tak kilka kobiet w tygodniu ? W polsce stawki są dziwne - osobiście wolałbym system minimalnego wynagrodzenia do zawodu czy wykształcenia jak to jest np w niemczech.

0 / 0

Inżynier sprzedający to przynajmniej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

podejrzewam, ze cos koło 7 tysiecy może te 7 po jakims czasie jest dopiero

0 / 0

zarobki iznyniera sprzedazy wahaja sie miedzy 3,8 a ponad 6 tysiecy zlotch

0 / 0

inżynierowie sprzedaży zarabiają tak koło 6600 zł miesięcznie nawet

0 / 0

Mój kolega pracuje i mówi, że ma 4-5 tysięcy w zaleznosci o wyrobienia planu sprzedażowego

0 / 0

no tutaj to na spokojnie można liczyć na stawki do 6600 zł

0 / 0

6500 to teraz maksimum, zazwyczaj tylko 4000 dają.

0 / 0

Inżynierem sprzedaży nie każdy może zostać, ale dzięki temu zarobki są nawet w okolicy 5 tysięcy.

0 / 0

na spokojnie na tym stanowisku możecie zarobić nawet do ok. 6600 zł na miesiąc

0 / 0

To różnie, raczej jednak koło 6000 złotych brutto wychodzi.

0 / 0

no to ładna kwota jak 7500 zł, pewnie jeszcze netto

0 / 0

to zależy kto jak jest w stanie sobie zorganizować pracę - spoykałem takich co i 7,5 dostawali..

0 / 0

Do 7 tysięcy złotych ciężko jest dobić, no ale 6 kółek jest możliwe.

0 / 0

inżynier sprzedaży średnio może liczyć na jakieś 4 tysiące na początek

0 / 0

Ja pracuję pół roku w tym zawodzie i mam 4000 na rękę.

0 / 0

Zazwyczaj są to kwoty rzędu, 5000 - 6000 złotych :)

0 / 0

Wiem, że Ci najlepsi potrafią i 7000 zarobić, ale to już rzadkość.

0 / 0

Łał, 6,5 tysiąca to kupa forsy jak na to stanowisko chyba, bo moja pensja nie przekracza 3600 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...