Operator Maszyn jakie ma wynagrodzenie?

Operator Maszyn zarabia w przęciągu miesiąca ponad 3000

0 / 0

myslę, ze wiele zalezy od firmy ale wydaje mi sie, ze spokojnie ponad 2 tysiace juz na ręke.

0 / 0

zalezy cz zatrudniony jest przez agencje czy bezposrednio przez firme jak przez firme to ze 3000ty,ś

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Zależy jakich maszyn, no ale raczej ponad 2500 złotych netto

0 / 0

Zależy w jakiej firmie ale myślę, że od 2000tysiecy to spokojnie :)

0 / 0

To mało, u mnie w firmie nikt nie schodzi poniżej tych 3000 zlotych.

0 / 0

Zazwyczaj dają coś koło 2500 złotych brutto, przynajmniej u mnie

0 / 0

operator maszyn może liczyć na około 3,5 tysiąca na spokojnie

0 / 0

myślę, że do 3000 tysiecy plus ewentualnie premie, zalezy tez jaka branża, ale jakies premie też można mieć.

0 / 0

nie sa to jakies duze zarobki bo tak maks to ledwo mozna ponad 3 tyiece zarobic

0 / 0

Operator maszyn u nas w firmie zarabia około 3000 złotych, tak jak pisali powyżej.

0 / 0

rewelacji nie ma, operator maszyn na początek dostanie koło 2800 zł, a robota lekką nie jest

0 / 0

Średnie tak, no ale ogólnie można zarobić i 3 500 złotych

0 / 0

Średnie zarobki na takiego operatora maszyn pewnie wynoszą około 3 tysięcy złotych.

0 / 0

Średnio czy nie średnio, nadal wszystko zalezy od tego gdzie się trafi, mój syn teraz na początku pracuje ze 2500 ale ma pracę wiec nie narzeka

0 / 0

Bo chyba właśnie średnio zarobić można koło 3000 złotych.

0 / 0

Ja to nie słyszałem żeby aż tak dużo, w mojej okolicy średnia to 2800 około

0 / 0

Zależy jakiej maszyny, bo tak ogólnie to chyba 3000 - 3500

0 / 0

niestety zarobkami zagranicy nie dorównamy choćbyśmy chcieli, mam 2500 i ciesze sie e w ogóle mam robote

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...