Zarobki na stanowisku Koordynator Produkcji

Ja właśnie startuje na takie stanowisko i na początek ustaliłam 2500 netto. Początek czyli okres próbny. Później negicjujemy dalej.

0 / 0

mam 5500 zl ale mój zakres obowiązków to kierownik produkcji tyle że w tej firmie tak sie przyjęło że nazewnictwo jest dowolne. Zarządzam 3 zmianami na 4 brygadach w sumie około 600 osób. Docelowo ma być 7500

0 / 0

spokojnie ponad 4000tysiae mozesz wyciagnac i sie nie narobisz bardzo

0 / 0

No na początek to się dostaje z 2300 jakoś tak uśredniając @grill.

0 / 0

początki nie są wspaniałe ale z doświadczeniem to 3000 zł

0 / 0

Koordynator ma Zarabia się na tym stanowisku powyżej 2000 złotych netto

0 / 0

Koordynator produkcji może zarobić tak do 3,5-4 tysięcy

0 / 0

koordynatorzy oprócz sporych obowiązków mają i spore zarobki - ponad 3 tyś mają

0 / 0

jak w wielu przypadkach finanse zależą od tego dla kogo i gdzie się pracuje. W dużej firmie 4500 zł

0 / 0

Da się i zarobić 4000, tylko trzeba mieć dużo doświadczenia i trafić na bogata firmę.

0 / 0

Koordynator produkcji zarabia zazwyczaj 3000-3500 złotych i to górna granica widełków.

0 / 0

no to maks jeszcze jakieś 500 złotych dostaniesz więcej

0 / 0

no to maks jeszcze jakieś 500 złotych dostaniesz więcej

0 / 0

zastanawiam się jak u was sytuacja wyglądała bo ja do tej pory na takim samym stanowisku zarabiałem ok 3 tyyś

0 / 0

Znajomy awansował ze zwykłego pracownika i ma teraz 2500 netto

0 / 0

odpowiedzialne stanowisko koordynatora produkcji jest wynagradzane 3 tysiącami miesiecznie

0 / 0

to prawda, że na tyle można liczyć. Nawet myślę , że zaniżacie trochę prawde

0 / 0

To też zależy od doświadczenia, bo jak się ma wysokie doświadczenie i się na tym dobrze zna to zarobki są nawet 3500 zł.

0 / 0

Poczatkowo niewiele, cos w granicach 2000 tysiecy złotych ale pewnie na tym nie koniec, pozniej jest wiecej.

0 / 0

na samym poczatku to podejrzewam ze te zarobki nie przekrocza 2,3 tysiecy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...