Ile zarabia Operator Wtryskarki?

W Nowym Targu byśmy się dogadali

0 / 0

Hej kolego pracuje 7 lat jako operator i zarabiam 1800 gdzie płacą prawie po 3 tys nie potrzebują do pracy?

0 / 0

ja mam ponad 3,5 tys

0 / 0

Pracuje na wtryskarkach 2 lata , na początku jako pomocnik operatorów zarabiałem 1500-1800 zł , teraz jako operator wyciagam 3000

0 / 0

ja od roku pracuje na stanowisku operatora wtryskarki i zarabiam 2100 na miesiac ale w trybie czterobrygadowym. wydaje mi sie ze jak na tak odpowiedzialna pracę i i wyczerpujące nocki to stanowczo za mało.

0 / 0

jest w stanei zarobic nie wiecej jak 2 600 złotych

0 / 0

chyba najwiecej to 3tysiace nie wiem gdzie wiecej oferują, moze po kilku latach awans?

0 / 0

2000 na ręke? gdzie? Operator wtryskarki osoba która stoi przy maszynie i detale z taśmy pakuje w Białymstoku zarobki 2000zł BRUTTO! na ręke wychodzi jakies 1,5tyś, więcej mają ustawiacze.

0 / 0

lol, dla operatora?? chyba pomylilo ci sie z ustawiaczem

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Operator zarabia przynajmniej powyżej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

jeżeli pracuje w kraju to może dostać do 3 tysięcy na miesiąc

0 / 0

nie wierzę, żeby kotś zapłacił takiemu więcej niż 3 tysiące

0 / 0

oj tutaj to różnie, ale zazwyczaj pensja waha się od 1800 do 2600 zł miesięcznie

0 / 0

Jest możliwe zarobienie 3 tysięcy, ale to już trzeba mieć powyżej 2-3 lat doświadczenia.

0 / 0

Nie są to jakieś wysokie zarobki bo maksymalna stawka to 2,6 złotych

0 / 0

Operator Wtryskarki zarabia przynajmniej 2000 złotych, bywają premie

0 / 0

tak, ale to naparwde niewiele powyżej 2000 zl można zarobić

0 / 0

ja słyszałem nawet, że przy dobrych wiatrach to jednak tę magiczną granicę 2000 zł można przekroczyć dochodząc tak do 2200 np.

0 / 0

z tego co wiem to 2 tysiące są akurat standardem w tej branży

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
13 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...