Jakie wynagrodzenie ma Operator Wózków Widłowych?

Operator Wózków Widłowych zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

Operator Wózków Widłowych w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

Operator Wózków Widłowych na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

operator wózków nei zarwabia wiele - jakieś 1800 złotych

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

moze 2tysiace zlotych ma, to pewnie taka podstawa ale pozniej pewnie wiecej tez jest

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

oj chyba nie az tyle..predzej mysle ze to sa zarbki rzedu 2 tysiecy nie wiecej

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Operator wózków to kasa powyżej 3000 złotych na magazynie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Zarobki podobne jak to w pracy jako magazynier, czyli w granicach 2000

0 / 0

praca jest stabilna, pewna i monotonna tym samym. Ale te 2 tysiące jest

0 / 0

No to fajnie, że wyciągał 2 tysiące @pika bo mój tata na tym stanowisku dostaje tylko 1600 zł.

0 / 0

To zależy gdzie jest zatrudniony, moj chłopak kiedys pracował na magazynie miał uprawnienia to wyciagał do 2000 tysiecy

0 / 0

na spokojnie operatorzy zarabiają nawet do około 2000 zł na miesiąc, co jest całkiem sporo

0 / 0

tak, tylko, że w mniejszych miastach, a tak do 3000 zł spokojnie

0 / 0

z tego co sie oreitnuje to na takim stanowisku mozna zarobic maksymalnie 2 tysiace

0 / 0

Niskie, bo to nie do końca jest zawód, ale na magazynie jest do zarobienia jakieś 1500-2000, ogólnie dość nisko płatna praca, męcząca

0 / 0

Nie dużo ogółem, ja w markecie na magazynie mam 1800, czasem coś skapnie za nadgodziny ekstra.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...