Wynagrodzenie Tapicer

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Tapicer zarobi na miesiąc powyżej 2000 złotych, na spokojnie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Tapicer to kawa na wysokości 3000 złotch miesięcznie

0 / 0

tapicer chyba zarobic moze najwecej z 6 tysiecy zalezy chyba od zlecen jeszcze

0 / 0

wymierający zawód, nie mniej jednak powinno się na czysto od 1000 do 2500 otrzymać

0 / 0

Z tymi tapicerami to różnie podobno, jednak zazwyczaj zarobki są jakoś powyżej 3 tysięcy.

0 / 0

Robiąc na boku i w jakiejś firmie można dojść do tych 4000

0 / 0

wynagrodzenie tapicera wynosi miesięcznie między 3 a 4 tysiące

0 / 0

Niby coraz mniej się używa usług tapicera, ale niektórzy oddają do renowacji stare zabytkowe meble i za to tapicer ma dobre pieniądze, więc zarobki niekiedy nawet i 4 tysiące mogą wynieść.

0 / 0

Tapicer zarabia dość przyzwoicie, czasami powyżej 4300 złotych

0 / 0

Wydawaje mi się, że zalezne jest to od zleceń, ale myślę ze podstawa zaczyna sie od 2000 tysięcy w górę, można samemu rowniez sobie dorobic

0 / 0

Z tymi zarobkami to różnie, bo przecież uzależnione od ilości zleceń. Tata mojego kolegi jest tapicerem i w najlepszym miesiącu potrafi zarobić 3500. Nie zdarzało się raczej nic więcej.

0 / 0

Pewnie, że wszystko od zlecenia zależy, ale najmniejsza stawka na tapicera wynosi około 2.800zł

0 / 0

Teraz coraz mniej oddaje sie do tapicera, cześciej kupuje nowe, wiec i kasa nie jest super duża- plus minus 3000 zł

0 / 0

Trzeba być chyba bardzo dobrym w tym co się robi, ja zarabiam 2800

0 / 0

Nie masz co się lecieć po najmniejszej lini oporu bo można też i 4000 wyciągnąć.

0 / 0

3,5 tysia też fajnie, mółbym tyle zarabiać i mam nadzieję że za jakiś czas dostanę podwyżkę, bo obecnie ciągnę na 2900 złotych

0 / 0

to fajna już kasa. Ja ciągle jestem na poziomie 3,5 tysiąca miesięcznie mniej więcej

0 / 0

Kiedyś było słabo, ale teraz odkąd zrobiła się moda na odnawianie starych mebli to w sumie nie narzekam bo mam sporo zleceń ostatnio i średnio 4100 w kieszeni

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...