Zarobki Pracownik Ochrony

Pracownik Ochrony zarabia powyżej 2000 złotych netto

0 / 0

Pracownik Ochrony to początkowo pewnie z 1200 złotych, ale pieniądze rosną

0 / 0

pracownik ochrony zarabia niewiele około 1650 złotych

0 / 0

moze do 2000tysiecy w co watpie, nie wiem ile musialbys miec przepracowanych godzin

0 / 0

Pracownicy Ochony zarabiają poniżej 2000 złotych dziennie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Jak zaproponuja 8 zł/h netto to bierzcie, bo trudno o więcej.

0 / 0

Marne są zarobki jako ochroniarz, jak za godzinę jest 6 zł czy 6,50. Zarabia się więc jakąś najniższą krajową.

0 / 0

W ochronie kasa jest całkiem nizła i nie przeczę, jest to powyżej 2000

0 / 0

pracownicy ochrony to maksymalnie tak miesięcznie koło 1650 zł wyciągają z pensji

0 / 0

Zależy, bo średnia stawka godzinowa to jest jakieś 7,50, a to już zależy ile godzin się pracuje. Jednak tak średnio to wychodzi z 1500 zł.

0 / 0

Pracownik ochrony nie ma zwykle dużo, od 800 do 2000 złotych

0 / 0

no jako pracownik ochrony to masz raczej koło 8 zł na godzine.

0 / 0

Wszystko zalezy od firmy, ale pewnie te średnie 1.5 tysiące pracownik ochrony może osiągnąć.

0 / 0

1800 zł brutto to maks na co chcieli się zgodzić w mojej firmie

0 / 0

Dajcie spokój, ledwo minimalna krajową uzbieram, ale w sumie za bardzo się nie narobię.

0 / 0

W niektórych firmach jest 9 na godzinę, na czysto, więc 2000 spokojnie można.

0 / 0

echh, niestety tak jest, bez oczerzenia mam 1300, niby to tylko 200 ale dla mnie kolosalna rożnica

0 / 0

ludzie bez orzeczenia często nawet na taką kasę nie mogą liczyć

0 / 0

Stoję w supermarkecie, mam 1500 złotych ale tylko dlatego że zatrudnili mnei na specyficznych warunkach, bo mam orzeczenie o niepełnosprawności

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...