Wynagrodzenie na stanowisku Spawacz MIG

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

zalezy czy w kraju czy za granica ale mysle ze jak za granica to z 10 000tys lub wieej

0 / 0

Mając wiele uprawnień można zarobić nawet i 8000 złotych

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

zarobki spawacza z doświadczeniem zaczynają się od 6 tysięcy netto miesięcznie

0 / 0

6 tysięcy to się dostaje w dobrej firmie już na start, więc dobra fucha.

0 / 0

jeżeli mowisz o pracy za granicą to może rzeczywiście tak<br />

0 / 0

moim zdaniem podstawa to ponad 6000 zł, a specjaliści mogą dostać prawie 10 000

0 / 0

wydaje mi sei ze zarobki spawacza sa cakiem spore, bo moze wyciagnac nawet i 9 tysiecy

0 / 0

na penwo spawacz moze zarobić do 4000 zł z tego co wiem

0 / 0

mój znajomy zarabia koło 6500 zł na rękę, ale trzeba przyznać ze jego firma ceni pracowników i ma same spore kontrakty

0 / 0

Niemożliwe, by 2200 było minimum. Z tego co mi wiadomo to takie minimum to około 5 tys złotych, a można wyciągnąć i do 9.

0 / 0

no niee, ludzie w Polsce takie prawdziwe minimum to 2200

0 / 0

hah :0 ciekawy jestem gdzie. Za granicą przekracza się granicę 6-7 tysięcy dopiero

0 / 0

Myślę, że więcej niż 4000 zł można w Polsce zarobić, bo tak 6000 - 8000 to spokojnie.

0 / 0

To ja odwrotnie, wyjechałbym ale nie znam jezyka i to mnie powstrzymuje. Bo zarobek w naszy kraju rzędu 4000 zł bo tyle mam nie satysfakcjonuje mnie... bo wiem że można miec wiecej

0 / 0

Tylko za tą granicę trzeba jeszcze wyjechać a tam i życie jest droższe niestety. W Polsce mam niecałe 6000 i nie wyjechałbym

0 / 0

przy pracy za granicą można liczyć nawet na 8 - 9 tysiecy

0 / 0

Jakie zarobki może mieć Spawacz MIG, podzielcie się informacjami.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...