Wynagrodzenie Spawacz WIG

Spawacz WIG zarabia w ciągu miesiąca około 3000 złotych brutto

0 / 0

zalezy cz w polsce cyz z agranica jak u nas to chyba zalezy od firmy jak za granica kilka tysiecy

0 / 0

Spawacz WIG zarabia powyżej 4000 złotych na spokojnie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

no a minumalne zarobki to pewnie wynosza jakos niecale 6 tysiecy

0 / 0

powiem Wam ze nie sadzilam ze na stanwwisku sprawacza mozna zarobic ponad 7 tysiecy

0 / 0

zalezy jakie posiadasz uprawnienia i jak mas zplacone za godzine ale do 8tys zarobisz

0 / 0

ja zrobiłem kurs zawodowy i to pomogło mi zarabiać teraz coś koło 5 tyśięcy :)

0 / 0

Spawacze zarabiają do 5000 złotych na miesiąc, fajna kasa

0 / 0

podobno zarobki wahają się od 6600 do 7400 zł miesięcznie

0 / 0

jeżeli zdecyduje się na pracy za granica to do 10 tysięcy miesięcznie

0 / 0

to wszystko zależy od zlecenia i stopnia trudności wykonywanej pracy

0 / 0

tutaj to podobno plasują się zarobki w przedziale od 5800 do 6300 zł na jedną wypłatę

0 / 0

Ja zarabiam teraz 6000 brutto, także zgadzałoby sie z tym, co piszecie.

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

Spawacz powinien miec te 19 zł na godzine, zazwyczaj teraz tyle placa tym bardziej, ze to lekka praca nie jest moze ok 5000 tys bedzie

0 / 0

spawacze WIG mają zarobki plasujące się w przedziale 5800 do 6300 zł miesięcznie

0 / 0

Za granica pewnie duzo wiecej,jeszcze jak dostaniesz sie do dobrej firmy to ok 10 000 tysiecy lub nawet wiecej

0 / 0

polecam wyjechać za granicę to zaczniecie przywozić dobre pieniadze

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...