Zarobki Pracownik Hali

pracownik hali zarobi około 2300 złotych netto .....

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

minimalnie taki pracownik hali to chyba 1800 zlotych moze zarobic

0 / 0

Pracownik hali jest w stanie zarobić jedynie jakieś 2300, a to nie jest szalona kwota.

0 / 0

stanowisko niezwykle nierozwijające. do 2 tysięcy się da zarobić

0 / 0

No więc to zależy od firmy, w której się pracuje. Zwykle jednak zarobki w okolicy 2 tysięcy.

0 / 0

Często najniższa krajowa wychodzi, ale czasem można trafić na firmę gdzie dają ponad 2300

0 / 0

pracownik hali na poczatek moze dostac z 1800 netto pozniej po przepracowaniu kilku miesiecy pewnie ma wiecej

0 / 0

Osoba na stanowisku Pracownik Hali zarabia średnio 2000 zł

0 / 0

tak jest, w marketach zarabia się około 2200 złotych.

0 / 0

w tesco jest podobnie. A tak to dostawałem ponad 2 tysiące

0 / 0

Pracownik Hali to nie jest jakaś dobrze płatna praca, w marketach jest to 1800 - 2000, lepiej gdy sklep jest 24 jak tesco

0 / 0

Kolega pracuje na hali pod Warszawą i na spokojnie wyciąga 2 tysiące.

0 / 0

Pracowałem w Warszawie i wyciągałem miesięcznie 2000 złotych.

0 / 0

na naszej hali średnia to 1800 złotych za miesiąc

0 / 0

To i tak całkiem nieźle, bo u nas jak ktoś ma 2 tysie to już jest dobrze

0 / 0

Na hali na której pracuje najwyższa stawka to 2100

0 / 0

Ja mam najniższą krajową, ale i tak dziękuję Bogu za pracę na hali, bo gdyby nie to to nie wiem jak bym zyła

0 / 0

Nie spodziewajcie się cudów, nawet mając wyższe wykształcenie ciężko będzie przekroczyć 2000

0 / 0

Jakie wynagrodzenie ma Pracownik Hali, szukamy informacji na ten temat.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...