Wynagrodzenie Spawacz MAG

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Spawacz tego typu to zarabia przynajmniej 3000-6000 ale tutaj są dość duże rozbieżności

0 / 0

Wiem, że do zarobienia jest powyżej 7000 złotych miesięcznie, nieźle

0 / 0

ja mam np. 5 letnie doświadczenie w oracy w stoczni. i zarobki są przyzwoite.

0 / 0

5800 - 7200 zł miesięcznie to taki przestrzał tutaj na tym stanowisku

0 / 0

i dobrze Ci się wydaje. Chociaz znam osoby które mają i po 5 tysięcy zarobku

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

tak na dobrą prawdę to mając certyfikat można zarobić około 6,5 tysięcy , a za granicą jeszcze więcej

0 / 0

średnie wynagrodzenie które jest przewidywane na takich stanowiskach to około 4,5 tyś w górę.

0 / 0

Potwierdzam, sam mam 4000 na rękę i jeszcze dodatkowa kasę ze skupu resztek, to idzie u nas na socjal.

0 / 0

Bez przesady, spawacz w Polsce zarabia 4-5 tysięcy lekka ręką, a za granicą tyle samo, ale w euro.

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

Spawacze MAG nie mają raczej na co narzekać, bo nie dość, że szukają obecnie takich ludzi to jeszcze zarobki mogą dojść nawet do 7 tysięcy. Bajka.

0 / 0

według mnie z czystym sumieniem można stwierdzić, że zarabia się tak nawet koło 6000 zł

0 / 0

mój chłopak zarabia ponad 4 tys ale za granicą jednak

0 / 0

u mnie w mieście zarabiam 6000 zł, a wiem ze nie jest to najwyższa stawka jak dla spawacza

0 / 0

Spokojnie doświadczony spawacz może zarobić maksymalnie około 7 tysięcy zł.

0 / 0

Dobry spawacz zarabia naprawdę dobrze, ja teraz mam 6600 netto.

0 / 0

Ciężko trafić na taką firmę, ale myślę, że 5000 - 6000 też jest zadowalające

0 / 0

W lepszych firmach, posiadając duże doświadczenie 7000 jest w zasięgu.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.