Zarobki na stanowisku Operator Dźwigu

takie osobyv sa cenione wiec i zarobki dobre - jakieś 6k

0 / 0

oni zarabiają naprawde nieźle - nawet około 8 tyś zł.

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

operator dzwigu może zarobić do 7800 złotych netto.

0 / 0

Dobra zarobki, dobra kasa, ponad 5000 złotych netto

0 / 0

Jak ma się wszystkie uprawnienia to 6000 złotych się zarobi

0 / 0

tutaj na spokojnie można dobić nawet do 7800 zł miesięcznie

0 / 0

tutaj trzeba mieć już potrzebne kwalifikacje ale do 7000 zł na spokojnie się zarobi

0 / 0

Praca odpowiedzialna, stąd też zarobki przekraczają 6000

0 / 0

Zależy jeszcze jaki to dźwig. Fakt, że jak firma potrzebuje na już to 5 tysięcy mogą dać.

0 / 0

podobno zarabia się w przedziale od 5000 zł do 7800 zł nawet miesięcznie, wow

0 / 0

to już trzeba mieć fach w ręku, więc i pensja dochodzi nawet do ok. 7800 zł na miesiąc

0 / 0

Praca nie jest bardzo ciężka, ale odpowiedzialna, zarobki ponad 5000

0 / 0

minimalna stawka zaczyna się od 5000 zł, a są i wyższe, bo teraz jest zapotrzebowanie na operatorów dźwigów

0 / 0

To zazdroszczę wam tych 8 tysięcy, bo ja jako operator dźwigu zarabiam tylko 5 tysi.

0 / 0

To fakt marnie, ja również mam 7 tysięcy. Pozdrawiam.

0 / 0

Zarabiam więc marnie w obliczu tego co piszecie, bo tylko 4200 ;/

0 / 0

Jest popyt na tego rodzaju fachowców obecnie, więc minimum 6 tysięcy, ale o 8 to nie słyszałem

0 / 0

Wydaje mi się że 8 to już maksymalnie jest w na tym stanowisku.

0 / 0

Ty tyle dostajesz @Pitbull? ja słyszałem od znajomego, że nawet 8 można wyciągnąć..

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...