Wynagrodzenie na stanowisku Spawacz TIG

Spawacz TIG zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

zalezy, bo w kraju zbyt wiele nie zarobisz a za granica z pewnoscia cos okolo 10 tysiecy

0 / 0

r, jak dobrze myślę to średnio mając papier 4 tysiące się dostanie.

0 / 0

Raczej są tutaj fajne pieniądze powyżej 5000 złotych miesięcznie

0 / 0

spawacze TIG w polsce mogą liczyć na zarobki nawet do 7400 zł

0 / 0

Trudno w sumie znaleźć kogoś, kto zarabia mniej jak 4-5 tysięcy.

0 / 0

No to ładnie zarabiasz @wasyl bo ja na tym samym stanowisku mam troszkę ponad 5 tys netto.

0 / 0

Pracując na stanowisku spawacza TIG zarabiam 6000 zł

0 / 0

na stanowisku Spawacz TIG można liczyć na wynagrodzenie nawet 7500 zł

0 / 0

na spokojnie tutaj liczy się doświadczenie, więc można nawet do 7800 zł zarobić

0 / 0

spawacz w Polsce na pewno zaorbi nie wiecj niż te 2 tys na reke

0 / 0

może zalezy w jakim kraju pracujesz i jakie dostajesz wynagrodzenie ja mysle ,ze za granica ok 6 tys, a w polce może ok 2000tys

0 / 0

Spawacze zarabiają średnio po 3000-6000 złotych w zależności od regionu i budowy na której się znajdujemy, ogólnie naprawdę różna branża

0 / 0

Potwierdzam, są to bardzo dobre pieniądze na poziomie 5000 do nawet 7000 złotych.

0 / 0

Spawacz zawsze zarobi dobre pieniądz w tym przypadku 5000 - 6000

0 / 0

a orientuje się ktoś może ile zarabia się własnie jako spawacz tig za granicą, bo ja dowiedziałem się że realne jest 6,5 tys ale nie wiem na ile to prawda

0 / 0

coś kręcisz, bo nie słyszałem , żeby spawacz za granicą dostawał więcej niż 7 tysięcy

0 / 0

Ja mam TIGa od 5 lat i zza granicy to sami do mnie zadzwonili. Zarabiam 5 x lepiej niz w Polsce

0 / 0

Mając uprawnienia zawodowe kariera stoi przed spawaczem. Za TIGa mi proponowali jakieś 5000 zł brutto rok temu.

0 / 0

Jakie zarobki może mieć Spawacz TIG, podzielcie się informacjami.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...