Wynagrodzenie Pracownik Budowlany

zalezy jakie stanwosiko jak zwykly pracownik to moze ze 4 tysiace wieksze stanwosiko wiecej

0 / 0

Pracownik Budowlany to zarobi przynajmniej 3000 złotych netto

0 / 0

bardzo różnie - najlepsi nawet 10 000 złotych brutto ....

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

Na budowie to różnie, nawet i do 5000 miesięcznie w euro

0 / 0

z tego co mi wiadomo 5 tysiecy w sezonie jest w zasiegu

0 / 0

tak szczerze nie spodziewałbym się tego. czasami cieżko i 5 złapać

0 / 0

To zależy od doświadczenia jak masz duże to i ponad 15 tyś. jesteś w stanie wyciągnąć

0 / 0

w Polsce zarobi się koło 3 tyś, za granicą nawet i 6 i 7 tysięcy można ukręcić

0 / 0

Ja robilem bez umowy po 12/h i miesiecznie wpadało 2800

0 / 0

w zależności od kwalifikacji of kors, ale można zarobić nawet kolo 8000 zł miesięcznie

0 / 0

Niektórzy budowlańcy to mają z tego bardzo dobre pieniądze, bo i po 6 tysięcy da radę zarobić jak się ma doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje.

0 / 0

Jako pracownik budowlany min wynagrodzenie to 2700 zł

0 / 0

na spokojnie na tym stanowisku można zarobić nawet do 10 000 zł miesięcznie :)

0 / 0

spokojnie @Fulki raczej mniej juz 2700 to nie zarobisz na takim stanowisku

0 / 0

powiem wam, że przy dobrych wiatrach to można miesięcznie tak wyciągnąć nawet do 3000 zł

0 / 0

O, też jestem po technikum ale mam pojęcie o robocie i 2200 mi zaproponowali

0 / 0

3 tysiące to chyba mało jak na "złotą rączkę", myślałem że min 5 tysi taki ktoś dostaje a tu zonk..

0 / 0

jeśli chodzi o takiego pracownika od wszystkiego to jakieś 3 tysiące przytuli

0 / 0

Ja mam 17 lat, jestem w technikum i robię co prawdaa jakieś ogony, ale 1800 mi zaproponowali :)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...