Zarobki Operator Koparki

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

Na tych stanowiskach ludzie dobrze zarabiają z papierami nawet do 5 tysięcy tak słyszałem

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

to prawda że koniec końców pomimo ciężkiej pracy ale koło 3,5 tysiąca płacą

0 / 0

standardowo można oczekiwać koło 3 tyś na start. Im więcej doświadczenia tym więcej pieniędzy

0 / 0

no podobno to minimalnie 2100 zł się zarabia na rękę

0 / 0

Podobno ludzie na tym stanowisku nie mają tak źle, no i w sumie racja, jak dostają te 3 tysiące.

0 / 0

z tego co wiem operator koparki dostaje do reki ze 3 tysiące na miesiąć

0 / 0

To zalezy od rodzaju umowy na budowie, ale 4 na rękę to takie moje minimum.

0 / 0

dokładając doświadczenie operatorzy nie zarabiają mniej jak 2500 na pół etatu

0 / 0

no nie najgorzej. Niemniej warto się targować na większą kwotę

0 / 0

tylko weź tu wyjeżdżaj. Te 3 tysiące to i tak już nieźle moim zdaniem

0 / 0

myślę, ze ponad 3000 tysiace można zarobic, pracujaca w polsce za granica 2 razy tyle

0 / 0

U nas w ekipie koleszka dostaje jakoś z 3 tysie na rękę, a mówił, że wcześniej zaczynał od 2200.

0 / 0

Potwierdzam, teraz na wsi mam 2,5 i to podobno sporo, bo normą przy takich pracach jest 2100 zł

0 / 0

jeszcze zależy gdzie ta budowa. Na wsiach to więcej niż 2,2-2,5 się nie dostanie

0 / 0

zgadzam się , że kasa fajna. nawet do 4 tysięcy

0 / 0

Ja pracuje tak od roku, bo nie mogłem znaleźć pracy więc zrobiłem kurs i teraz nie żałuję, koszty kursu od razu się zwróciły, a teraz mam na ręke 2800 złotych

0 / 0

Nie wiem jak wy, ale ja po 10 letnim doświadczeniu otrzymuję 3700. Za pół roku mam rozmawiać o podwyżce - zobaczymy co z tego będzie.

0 / 0

Jeżeli ktoś ma uprawnienia na koparkę to spokojnie może liczyć na 3000 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...