Zarobki na stanowisku Blacharz Samochodowy

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

wlasna dzialanosc jest najelpszym rozwiazaniem podjerzewam ze miesiecznie nawet ponad 10 tysiecy,

0 / 0

Blacharze zarabiają przynajmiej 4000 złotych miesięcznie

0 / 0

Z większym doświadczeniem może prywatnie 4000 netto zarobić

0 / 0

dobry blacharz wyciągnie miesięcznie 4-5 tysięcy na miesiąc

0 / 0

Doświadczeni blacharze dostaną nawet 5000 złotych na rękę

0 / 0

Blacharze zarabiają jakoś około 5000 złotych miesięcznie

0 / 0

pracująśc w serwisie autoryzowanym zwykle można zarobić więcej niż prywatnie ... od 4 do 5 tyś standardowo

0 / 0

blacharze samochodowi to mają tak nawet minimalnie koło 3400 zł co miesiąc ;)

0 / 0

właściciele serwisów mają dobrą kasę . Sami blacharze nie do końca

0 / 0

dokładnie, jak masz działalność to wiecej , też dużo zalezy od tego jakie uszkodzenia mają samochody i co do zmiany,

0 / 0

Na wlasnej dzialanosci to sie zgodzę ze idzie zarobic gdzieś ok 4000 tysiecy zalezy od miesiaca ilu masz klientów.

0 / 0

Warto samemu działać wtedy będzie spokojnie te 4000

0 / 0

Blacharz zarabia jakieś 4300 złotych, ale bywa i więcej, to zależy oczywiście od tego jaką moc przerobową ma zakład

0 / 0

Dobry fach, a jak ktoś się zna to się ceni, nawet i 6000 miesięcznie

0 / 0

Który bardziej obrotny to i 5000 złotych zarobi ale to trzeba mieć pojęcie.

0 / 0

Coś w tym jest Szelma bo ja słyszałem od znajomych z branży że maks zarabiają właśnie 4000, no ja sam zarabiam 3500 złotych

0 / 0

chyba przesadzacie. nie słyszałem żeby ktoś miał więcej niż 3,7-4

0 / 0

Tak, to się zgadza, autoryzowane sieci to najlepsze miejsce w tym zawodzie, ja mam 4900 gdzie mój kolega robi sam u siebie i ma dużo mniej

0 / 0

Jeżeli ktoś pracuje w autoryzowanych stacjach i jest dobry w swojej pracy to lekką ręką może dostać 3500.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...