Zarobki na stanowisku Brygadzista

wynagrodzenie brygadzisty waha sie 3000 - 4600 zł

0 / 0

Brygadzista zarabia powyżej 3000 złotych na miesiąc w pracy

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

Brygadzista to zarobki wysokości około 4000 netto

0 / 0

Myślę, że właśnie zazwyczaj ma mniej niż 5000 złotych

0 / 0

Brygadzista to z pewnością nie ma mniej niż 5000

0 / 0

trzeba przyznać,że zarobki za granicą zdecydowanie lepiej się kształtują. Do 5 tyś można dostać

0 / 0

Nie przesadzałbym z tymi 8 tysiącami, bliżej 5 możliwe jest.

0 / 0

Brygadzista ma dobrze płatna pracę, zazwyczaj ma najwiecej niz jego podwaldni w firmie gdzie jest duzo zlecen to ok 8tysiecy moze ma

0 / 0

wiecej niz jakos tak ok 4 tysiecy to sie nie zarobi, wiecj tak przyzwoicie w miare

0 / 0

to prawda. Ale i tak 3 tysiące miesięcznie to jest norma

0 / 0

brygadzista może i do 4,5 tys zł wyciągnąć ale to już taki ze stażem i dużą odpowiedzialnością

0 / 0

Brygadzista zarabia jakoś około 3000-4500 zł w zależności oczywiście od miejsca pracy, ale nie jest to mega wielka kasa

0 / 0

to jakoś wyjątkowo dużo. Normalnie jest około czwórki...

0 / 0

Da się, da się, ja zarabiam 5100 złotych, chociaż wiele mam na głowie

0 / 0

Ja ze zwykłego robotnika awansowałem na brygadzistę i teraz zarabiam nieco ponad 4500, zobaczymy czy coś więcej da się z tego wycisnąć.

0 / 0

Tylko jeszcze zależy jacy, bo tacy nie mający zupełnie doświadczenia więcej jak 3000 nie dostaną.

0 / 0

brygadziści spokojnie zarabiają od 3,5- 4 tysięcy w górę

0 / 0

Brygadzista jakie ma wynagrodzenie, poszukiwana wiedza w tym temacie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
17 godzin temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...