Jakie wynagrodzenie ma Stolarz?

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

stolarz - dobry i ceniony zarobi nawet 5000 zł netto.

0 / 0

No dochodzą do 4 tysięcy @dsop ale czasem wynoszą niewiele ponad 3.

0 / 0

W przypadku tego stanowiska zarobki dochodzą do 4000

0 / 0

tyle to spokojnie. Znam takich którzy dostają sporo więcej

0 / 0

stolarze minimalnie to tak 3200 zł zarabiają co miesiąc :) spoko

0 / 0

stolarz standardowo w Warszawie zarobi do 4 tyśięcy. Na wsi może mniej

0 / 0

Też tak słyszałem, że zarobki stolarza złe nie są i zaczynają się jakoś od 3 tysięcy.

0 / 0

stolarze mają średnich zarobków tak około 3500 zł, podobno maksymalnie to 4500 zł

0 / 0

stolarz na pewno może zarobić do 3000 zł jednak na reke

0 / 0

Ja słyszałam, że mój wujek jako stolarz 5 lat temu w firmie zarabiał 1800 zł teraz może z 2500 netto ma

0 / 0

W Warszafce 4000 złotych to średnia na tym stanowisku.

0 / 0

Dobry stolarz w dzisiejszych czasach zarobi 3-5 tysięcy, a za granica 2 razy tyle.

0 / 0

wiem ze zarobki stolarza moga maksymalnie wyniesc nawet ponad 4 tysice zlotych

0 / 0

stolarz spokojnie dostanie 3200 na start a jak ma doświadczenie i zna się na fachu to można wyciągnąć i tysiaka więcej

0 / 0

Dobrze jest trafić jakieś prywatne zamówienie od dzianych, wtedy to spokojnie i 2000 od samego zamówienia na czysto

0 / 0

Praca nie jest łatwa, jakby mogło się wydawać, ale 3500 złotych lekką ręką.

0 / 0

Co prawda ja pracuje po znajomości w małej firemce ale mam te 3200 na czysto. Do dużej firmy meblowej chciałbym się załapać ale narazie nie widząłem ofert

0 / 0

zależy na jakiego typu posadzie stolarz. W dużych firmach zarabiają i po 4 tysiące

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...