truskawki we Francji (Brest) Eurokontakt

A w jakim mieście jest ta agencja bo ja jestem z woj.łódzkiego i też bym chciała wyjechać i sama szukam jakiś sprawdzonych agencji.I czy mają oferty pracy bez znajomości jezyka bo u mnie z tym słabo.

0 / 0

teraz sie nie wybieram ale znam firme. Spoko jest, bo kase masz pewna i nie ma walow.

0 / 0

czy wybiera się ktoś do pracy przy zbiorze truskawek w Brest we Francji z agencji Eurokontak?badz ma jakieś info jak tam jest i czy warto bo jadę sama i nie chcę wpaść w jakieś bagno przez agencję

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...