Ile zarabia Betoniarz?

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Betoniarz to dobra kasa, myślę że powyżej 9000 nawet jak ma szczęście

0 / 0

Betoniarz zarabia chociaż w okolicy 15000 złotych miesięcznie

0 / 0

betoniarz posiadający własna firmę zarobi nawet 7 000 złotych

0 / 0

z tego co mi wiadomo to stawki wędrują od 7200 do nawet 9000 zł

0 / 0

betoniarze w polsce mogą zarobić tak nawet do 9000 zł miesięcznie

0 / 0

betoniarze w polsce mają tak od 7 do 9 tys, zł miesięcznie

0 / 0

No nie wszędzie tyle dostaną, czasem dają coś koło 4000

0 / 0

Betoniarze mają raj po prostu za te 8 tysięcy jakie dostają co miesiąc.

0 / 0

tutaj zarobki to mogą nawet przekraczać 7000 zł miesięcznie, nawet tak do 8500 zł około

0 / 0

zarobki betonairza to nie sa takie zle powiem ze mozna zarobic nawet ponad 8 tys

0 / 0

Betoniarz zarabia w przedziale 9000 i może nawet trochę wyżej, oczywiście zależy od firmy i tego jak się przykładamy

0 / 0

zależy od firmy tak na prawde, na jakie zatrudnia umowy i z jakiego kraju pochodzi mysle,ze w Polsce jakies 3000 tysiace

0 / 0

zawód to jednak zawód, bo można nawet dorobić się miesięcznej stawki w granicach 7-8 tys. zł

0 / 0

To już nie jest to samo co kiedyś, i bardzo dobrze bo 6000 - 7000 można zarobić.

0 / 0

Nie wiem czy fascynować się ale przynajmniej jest zarobek, a ludzie po studiach często szukają pracy i nic. Ja też myślę czyby nie pójść na betoniarza bo podobno nawet 6000 można wyciągnac nie pracując bardzo długo

0 / 0

ta pewnie... praca którą można fascynować się całe życie

0 / 0

Nawet po szkole, bo ja po budowlance jestem dostałem 5000 złotych na ręke a nie mam studiów i Ci co poszli odemnie z klasy na studia to mi teraz zazdroszczą

0 / 0

Jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie to w spokoju sobie wynegocjuje 6500 bez najmniejszego problemu. No chyba, że się dopiero uczysz.

0 / 0

robota nie jest zbyt przyjemna, ale dobre 4 kafle można złapać

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...