Jakie wynagrodzenie ma Malarz?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

w zalezności od ilości zlecen ale nawet około 10 000 zł !

0 / 0

za granica zarabiaja nawet bardzo dobrze a w polsce niewiele moze 4 tysiace to max

0 / 0

Mam informacje, ze jest to kasa powyzej 1000 złotych do 9000

0 / 0

Za granicą to słyszałam, że nawet około 17 tyś. jesteś w stanie zarobić

0 / 0

malując domy za granicą jestem wstanie zarobić nawet i 9 -10 tysięcy

0 / 0

malarz pokojowy pracujący na własnym rozrachunku do 5 tysięcy miesięcznie

0 / 0

malarze w Polsce dadzą radę zarobić do 8 tyś zł. Za granicą to co innego

0 / 0

to zależy czy malarz obrazów czy malarz pokojowy, ten ostatni ze 3 000zł,

0 / 0

Malarz zarabia raczej tyle ile sprzeda obrazów, ale jakoś około 10000 taki lepszy zarobi

0 / 0

podobno w zależności od doświadczenia, ale można minimalnie nawet koło 9000 zł miesięcznie zarobić

0 / 0

no to chyba z nadgodzinami, średnia to 3 tys bedzie.

0 / 0

malarz ciężką ma robotę i cały dzień w pracy, ale pensja wysokości 9000 to wynagradza

0 / 0

zarobki sa na prawde spore bo wiem ze minimalnie to mozna zarobic nawet ponad 9 tysiecy

0 / 0

Dokładnie tak, mam znajomego który wyjechał bo tu mu się zycie nie układało i nie mógł znaleźć pracy, a teraz jako malarz w skandynawii zarabia po przeliczeniu około 15 tysięcy

0 / 0

Praca malarza sprawdza się w takim kraju jak Norwegia - ludzie tam są na tyle leniwi, że wolą dobrze zapłacić obcokrajowcom niż sami podejmować się takich rzeczy.

0 / 0

Ja pracowałem w USA i zarabiałem około 2000$ nie wysilając się za mocno. Wrociłem do Polski i czasami jest problem by dostać 1800.

0 / 0

Nie wiem jak wy, ale za granicą ja zarabiam 4,5 tyś euro mając zatrudnionych ludzi - nie zarabiają wcale gorzej ode mnie.

0 / 0

Malarze źle nie żyją, ale przawda jest taka , że kledys było lepiej, a teraz to chyba tylko zagranica zaprasza

0 / 0

Malarz to tutaj różnie, zależy od zlecenia, jak mam gorszy miesiąc to tak ze 2200 zł ale jak lepszy to i ponad 5000 zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
4 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
6 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...