Wynagrodzenie Blacharz

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

zalezy czy pracuje w firmie czy na wlasnej dizalanosci jak na wlasnej to okolo 10 tysiecy

0 / 0

Uważam, że Blacharz na spokojnie zarobi 3000 netto

0 / 0

Blacharz zarobi prawie 2000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

balcharz za granica bardoz dobrze zarobi choziaz u nas jak maja dzialnosc to z ok 10 tys?

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

z tego co mi wiadomo to blacharze mogą i więcej zarobić jeśli pracują w dużym mieście

0 / 0

nie przesadzaj. Zazwyczaj w 4 tysiącach się mieszczą i tyle

0 / 0

Blacharz w dobrym serwisie to nawet z 7 tysięcy wyciągnie.

0 / 0

Dobry blacharz zarobi i 5-6 tysięcy, ale na start nie liczyłbym na wiecej jak 4.

0 / 0

nie wydaje mi się , aby to było takie proste. Raczej koło 6 tysi się dostaje

0 / 0

Qw oj niee można o wiele więcej zarobić na tym stanowisku bo i ponad 8 tys

0 / 0

Blacharze zarabiają od 3000 do 5000 złotych netto na miesiąc

0 / 0

Prywatnie jak się robi to 4000 złotych miesięcznie wpadnie

0 / 0

Blacharz zarabia średnio jakieś 4 tysiące złotych, aczkolwiek do tej roboty to trzeba mieć jednak trochę zdrowia tak mi się wydaje

0 / 0

To dosyć populatny zawód mężczyzn, dobry blacharz z pewnościa ma ok 3000 tyś lub nawet więcej

0 / 0

Praca nie wymaga wykształcenia ale umiejętności i 5000 jest spokojnie :)

0 / 0

Nie no, to chyba oczywiste że żeby mieć te 4000 złotych to trzeba mieć trochę zleceń. Mi gdy mam niewiele zleceń to wychodzi około 2500

0 / 0

tak tylko jeśli nie masz zleceń to do tych 4 tysi Ci daleko

0 / 0

Obecine ja pracuje w firmie, mam 4500 złotych ale zastanawiam się własnie czy nie przejść na "coś swojego" skoro już kolejna osoba mówi że u siebe jest większa kasa

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...