Zarobki na stanowisku Cieśla

Cieśla zarabia przyzwoite pieniądze, powyżej 3000 złotych

0 / 0

to zalęzy czy w polsce czy za grnaica jak u nas to okolo 4 tysiecy za granica z 10 tyś

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

no dobrze, ale jeśli chodzi o minimum to będzie ok 3000 zł netto.

0 / 0

No powyżej 3000 się zarabia, dobra kwota z tego co mi się wydaje, ja się nią jaram mimo wszystko kochani.

0 / 0

No na początek te 2 tysiące mogą być @aleksander ale później jest spokojnie więcej.

0 / 0

podejrzewam e wszystko zalezy od stażu pracy, mysle z na poczatek cos ok 2000tysiecy

0 / 0

cieśla w polsce może zarobić nawet do 7800 zł miesięcznie

0 / 0

prace manualne mają to do siebie, że nie ma na nich chętnych. Zarobki nawet i do 5 tyś potrafią sięgąć

0 / 0

tak naprawdę to wszystko zależy od systemu wynagradzania. Sama podstawa to zwykle jakieś 1500 zł reszta to prowizja od efektywności

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Za granicą można zarobić na początku koło 3000 euro.

0 / 0

u mnie zarabiają cieśle na budowie około 3 tysi

0 / 0

nie no chyba przesadzacie chyba że mowa o pracy za granicą

0 / 0

Praca cieśli jest skomplikowana i wszystko zależy od zakładu, ale zarobki pewnie zaczynają się od 6 tys.zł

0 / 0

Cieśla jak ma prywatny zakład, to minus materiały spokojnie wyciągnie od 5000 do 10000 zł, ale musi mieć jakiś talent, nie jest źle

0 / 0

W kołobrzegu tylko od 3500 do 4000 więc faktycznie tutaj miasto ma znaczenie. Ale w Wawie i zycie droższe wiec moze sie wyrównuje

0 / 0

u mnie na budowie cieśle dostają około 5-6, ale to Warszawa

0 / 0

Problem w tym, że w Polsce trzeba bardzo mocno się natrudzić aby swoją działalność utrzymać. Po 2 latach przecież koszty prowadzenia wzrastają.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...