Wynagrodzenie na stanowisku Stażysta

tak, bardzo malo, nawet od pracodawcy chyba tysiac złoty nie przekaracza wynagrodzenie

0 / 0

stazysta mysle ,ze spokojnie dostanie albo 850 z uprzedu pracy albo z 1000zł max

0 / 0

@Asia to zalezy gdzie..ale mozna nawet mniej niz 2 tysiace zarobic

0 / 0

Stażysta zarabia od nic do 2000 złotych najpewniej, zależy

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Stażysta czasami nic nie zarobi, bo zwykle jest to darmowe

0 / 0

E ja dla mnie stażysta więcej niż 2000 to nie weźmie serio

0 / 0

z tego co mi wiadomo to stawki plasują się tak do 2500 maksimum

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Zależy od firmy, są staże gdzie się dostaje 300 miesięcznie lub takie, gdzie dają ponad tysiąc.

0 / 0

stażyści jeżeli nie robią czegoś dla funu to mogą liczyć na zarobek rzędu 100 za pokaz

0 / 0

Na stażu z urzędu dostaje się niecałe 900 złotych netto.

0 / 0

na samym poczatku to sa małe te zarobki, bo zaledwie jakos ponad 1000 złtych

0 / 0

Trzeba się cieszyć jak w ogóle płacą, ale zazwyczaj 1600 spokojnie proponują.

0 / 0

Nie wszystkie firmy zapewniają wynagrodzenie dla stażysty, ale pewnie te 1.800zł można wyrobić.

0 / 0

jako stazysta jeśli Ci płacą to już jest duży plus...

0 / 0

Byłem stażystą i to nie raz, bo chciałem urozmaicić swoje CV i różnie trafiałem, część stażów było totalnie bezpłatnych wiec słabo, ale trafiłem na 3 płatne, jeden 700, drugi 900 a trzeci 1200 więc też da się za kase

0 / 0

W moim kregu nie ma takich ktorzy by cos dostawali - takze cieszcie sie ze dostajecie jakikolwiek grosz.

0 / 0

Niestety stażyści są bardzo często wykorzystywani jako tania siła robocza. Ale jak już człowiek się sprawdzi to chyba może liczyć na jakieś 2,5 tyś. Tak mi się wydaje.

0 / 0

Nie wiem jak wy, ale mi bardzo długo nie chcieli zapewnić żadnego zarobku, a jak już się udało to dostałam 1300 zł ,a pracowałam 8-20 ...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...