Zarobki Freelancer

wolny stzrelec zarabia około 3500 złotych na rekee.....

0 / 0

Freelancer zarabia powyżej 3000 złotych jak ma dobre zlecenia

0 / 0

mysle, ze sama podstawa ipiera sie na jakiś 3 tysiacach pozniej wiecej plus premie

0 / 0

o ile tylko masz odpowiednie kontakty to rzeźbisz

0 / 0

Niestety to nie jest wcale taka fajna robota, bo niektórzy mają niecałe 1700.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

liczy się bardzo doświadczenie, jeżeli jest to nie mniej niż 3 000 netto

0 / 0

Freelancer zarabia przynajniej 3000 złotych, to dobra kasa jest ogólnie

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

można, o ile zlecenia są intratne i się opłacają

0 / 0

w zależności od branży ale na spokojnie można dojechać nawet do 3700 zł miesięcznie

0 / 0

Zależy czy jesteś dobry i masz doświadczenie, na początek pewnie dostaniesz coś około 3000 tysięcy

0 / 0

O więcej jak 4000 bardzo trudno zazwyczaj 2-3 tysiące.

0 / 0

Jako freelancer można smiało liczyć na jakieś 3800 złotych, więcej jest dość trudno.

0 / 0

zależy również od starań osoby na tym stanowisku, na umowie to myślę ze 2000 tyś,netto plus może jakieś premie też

0 / 0

tutaj zarobki są bardzo płynne, zależy od miejsca i specyfikacji, raz miałam 1800 a raz 2600

0 / 0

Słyszałem, że w niektórych firmach można nawet 3500 :O

0 / 0

Co prawda nie wszędzie można zarobić te 3000 ale 2500 jest raczej standardem.

0 / 0

jak nie zarabia się jako freelancer około 3 to trzeba szukać innego rodzaju zatrudnienia

0 / 0

jak nie zarabia się jako freelancer około 3 to trzeba szukać innego rodzaju zatrudnienia

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
14 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...