Wynagrodzenie na stanowisku Dostawca Pizzy

Dostawca Pizzy zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Dostawca Pizzy w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

oni nie zarabaiją kokosów - około 1600 złotych netto

0 / 0

onbi nie zarabiaja za dobrze - około 1700 zł? zalezy od pizzeri

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Dostawca pizzy to zarobki powyżej 2000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

do 2000tysiecy mysle ,ze spokojnie plus moze jeszcze jakies napiwki ale to zalezy

0 / 0

kokosów to tutaj raczej nie bedzie..maks 2 tysiace mozna chyba zarobic

0 / 0

wiecej jest z napiwkow niz z całje stawki za godzine

0 / 0

Ja mam 1500 netto plus prawie drugie tyle z napiwków.

0 / 0

to najczęściej nie jest praca na pełny etat. Miesięcznie na czysto można zarobić tylko 1500 zł

0 / 0

to prawda, w dodatku wliczamy w to chyba już napiwki...

0 / 0

dostawcy pizzy maksymalnie wyciągają pensję tak do 2000 zł miesięcznie ;) z tego co mi wiadomo

0 / 0

do 2000 tysięcy to oczywiste, ale czy da się więcej?

0 / 0

zalezy od napiwków wszystko a tak to do 2000 zł na pewno

0 / 0

Zależy w jakiej pizzeri ktos jest zatrudniony i jaką ma umowe ale może tak ok 2000 tys plus napiwki

0 / 0

dostawca pizzy oprócz umowy jaką posiada podpisaną z firmą to pewnie zarobic może jeszcze na napiwkach, wiec mysle ze ze wszystkim to ponad 2000tyś

0 / 0

Podzielam niestety Twój los kolego, bo mi po odliczeniu kosztów utrzymania samochodu i kosztów paliwa, bo za paliwo mam uśrednioną stawkę i czasm muszę dokładać, wychodzi 1300-1400 także też słaboo

0 / 0

Odejmujac koszty eksploatacji swojego samochodu mi zostaje miesiecznie jakies 1,2 tysiaca co jest po prostu slabe

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...