Ile zarabia Ankieter?

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

praca jest chyba uzalezniona od stawki godzinowej i klintow chyba 30zl na godzinę?

0 / 0

To chyba zalezy od tego ilu ludzi soie załątwisz i czy wypelnia ta ankiete po 25 zl od osoby?

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

no nie więcej niż 2100 zł miesięcznie można zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Najniższa krajowa to raczej standard, można jednak mniej zarobić

0 / 0

rzeczywiście jeśli chodzi o pieniadze to zarobić można maks tysiaka jakiegoś

0 / 0

ja wiem czy tak fajnie, w dodatku ta kasa raczej mizerna

0 / 0

Tacy ankieterzy to mają fajną pracę, ale maksymalnie to są w stanie zarobić w granicach 2 tysięcy złotych.

0 / 0

Ankieterzy zarabiają od 1500 do 2500 złotych nettto

0 / 0

ankieterzy średnio zarabiają miesięcznie tak od około 600 zł do 1800 zł w zależności od miesiąca właśnie

0 / 0

1000 złotych jak się zarobi to jest dobrze, ciężko o więcej.

0 / 0

jak pracownik się stara i ma ambicje to myślę, że na spokojnie dojdzie do 1800-2200 na miesiąc

0 / 0

Jak jest dobra firma i dobry pracownik to da radę zarobić 2000

0 / 0

O 2 tysiącach to ja nawet nie słyszalem, nam płacą 1500

0 / 0

Zazwyczaj umowa zlecenie więc od 700 do 2000 maksiumum.

0 / 0

Różnie to bywa, ale u mnie w firmie płacą od wypełnionych wniosków/ankiet, także od tego ile przyniose mi płacą, ale średnio wychodzi to 1500 msc

0 / 0

wyciągnąć to można nawet i prawie dwa kafle ale trzeba dobrze zasuwać

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...