Jakie wynagrodzenie ma Animatorka?

Animatorka ma wynagrodzenie około 2900 złotych miesięcznie

0 / 0

Animatorka zarabia powyżej 2000 złotych na miesiąc w dobrej firmie

0 / 0

Na pewno stawki są jednak większe, minimum to te 2000 zł do ręki.

0 / 0

moja kolezanka wlasnie sie niedawno dwiedzialam ze jednka ma ponad 3 tysiace

0 / 0

zalezy gdzie jest zatrudniona jak w kilku klubach to ze 3tysiace a awet wiecej dostanie

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

fajna praca, ale zarobki bliskie najniższej krajowej około 2 tysiące

0 / 0

Od jednej imprezy biorą po 300 - 600 złotych nawet

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

to bardzo zależy od zleceń. Myślę że 3000 zł powinna zarobić

0 / 0

Niedawno poznałam animatorkę pracującą na weselu i mówiła, że płacili jej 300 zł za taką robotę.

0 / 0

zarobki animatorki uzależnione są od tego czy pracuje w dużym mieście czy małym ogólnie do 2 tysięcy miesięcznie

0 / 0

Byłam kiedyś animatorką przez dość niedługi czas i nie była to jakos bardzo opłacalna robota, bo zarobiłam z 1850 zł. Jednak żeby sobie dorobić to polecam :)

0 / 0

z tego co wiem to zarobki animatorów wahają się od 1850 do 2800 na miesiąc płacone

0 / 0

To pewnie stawki liczone sa za godzine, nawet jak wezmie za godzine 50 zł i w ciagu dnia ma kilka zlecen to na miesiac ze 3000 tyś wyciagnie

0 / 0

To pewnie stawki liczone sa za godzine, nawet jak wezmie za godzine 50 zł i w ciagu dnia ma kilka zlecen to na miesiac ze 3000 tyś wyciagnie

0 / 0

wydaje mi sie ze sa to zarobki jakos tam w okolicy ponizej 2 tysiecy na reke

0 / 0

ale w sezonie dorobić można sobie kilka tysięcy spokojnie

0 / 0

najgorsze jest własnie to , że to praca głównie sezonowa

0 / 0

Dużo agencji proponuje pośrednictwo w takiej pracy i stawka waha się od 8-12 zł za godzinę.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...