Zarobki Pomoc Domowa

osoba która jest ppomoca domowa może liczyć na 3500 zł

0 / 0

pomoc domowa mysle, ze tez niewiele podjerzewam, ze moze 2 tysiace zalezy od obowiazkow

0 / 0

pewnie placone ma kazda taka osoba za godzine wiec mysle, ze 10 zł za godz ma

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Jak się trafi na dobre domy to te 3000 złotych wpadnie

0 / 0

w zależności jakie dokładnie ma się obowiązki, ale minimalnie to tak koło 3200 zł się zarobi

0 / 0

to pewnie zalezy od tego gdzie ma sie zarturdnienie ale tak wiecej niz 4 tys to sie nie zarobi

0 / 0

ja jako pomoc domowa zarabiałam 3 tys na miesiąc.

0 / 0

za granicą można zarobić duże pieniądze jako gospodyni

0 / 0

Jeśli ktoś ma wiele zleceń to 3000 złotych jak najbardziej możliwe

0 / 0

Zależy od pracodawcy to już raczej. U jednych dostawałam 2200 ale już u takich zamożniejszych to 3100

0 / 0

No właśnie tak różnie to bywa, ale zazwyczaj jako pomoc domowa to koło 2000

0 / 0

Szkoda że tylko w warszawie, w lublinie gdzie pracuje to 2100 to maks maks

0 / 0

zgadzam się z tym że w Warszawie można dostać fajne pieniądze na tym stanowisku. spokojnie koło 3 tysięcy

0 / 0

No szczerze, to ja jestem studentką i tak dorabiam sobie do życia i biorę 20 zł za godzinę w Warszawie- za sprzątanie, prasowanie, gotowanie

0 / 0

Jeżeli ktoś jest wolnym strzelcem i nie ma żadnyhc znajomości z operatorami assistance czy policją to i ledwo 2000 dostanie

0 / 0

Jakie wynagrodzenie ma Pomoc Domowa, szukamy informacji na ten temat.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...