Zarobki na stanowisku Osoba Sprzątająca

sprzątaczka zarobi jakies 2000 zł. Tyle co czasem ludzie z biura....

0 / 0

zalezy gdzie sie jescze sprzata bo stawki sa rozne, ale ponad 2 tysiace mozna miec

0 / 0

Osoba sprzątająca zarabia powyżej 3000 złotych na rękę na miesiąc

0 / 0

sprzataczka zarobi w zależnosci od firmy - ale jakieś 2000 zł

0 / 0

Osoba sprzątająca niestety nie poszaleje za swoje zarobki. 2000 zł to maximum jakie może zarobić

0 / 0

Zależy czy to sprzątanie biurowców czy domy prywatnych osób. W tym pierwszym to zarobki około najniższej krajowej są.

0 / 0

zależy gdzie jesteś zatrudniona i jaka masz umowe wiadomo ze zagranica zarobisz wiecej moze cos ok 1800zł

0 / 0

Teraz jest pełno ogłoszeń, szukają z orzeczeniem o niepełnosprawności, jest umowa o prace na minimalną krajową - 1850 brutto.

0 / 0

podobno stawki wzrastają nawet tak do 2500 zł na miesiąc, a minimalnie tak koło 2200 zł

0 / 0

ja to kiedyś koło 2 tys wyciągałam ale z nadgodzinami jednak

0 / 0

ja to kiedyś koło 2 tys wyciągałam ale z nadgodzinami jednak

0 / 0

Moim zdaniem minimalna stawka na osobę sprzątającą jest co najmniej 2.200zł, bo przecież trzeba się napracować.

0 / 0

@Janusz to dość mało, jeśli tylko 900, bo tak średnio to jest to około 2 tysięcy. Może źle trafiłeś po prostu.

0 / 0

10 złotych to bardzo dużo, bo ja też w Warszawie sprzątam, też raczej dorabiając niż się z tego utrzymując i tylko 8 złotych mi zaproponowali

0 / 0

Na doczepkę i na godziny to ja sobie dorabiam popołudniami i czasem wekkendami, na godzinę mam 10 złotych w Warszawie, ciężka praca ale jest na nią popyt, wiec i pieniądze

0 / 0

to zależy czy robota jest na pełen etat czy tylko na doczepke i na godziny tak jak pisał @bombel

0 / 0

Nie wiem jak wy, ale muj zarobek był około 900 zł. Nie wiem dlaczego, skoro poźwięcałem się pracy i zostawałem pracować dłóżej na nad godzinach.

0 / 0

Osoby, które mają trochę oleju w głowie są w stanie załatwić sobie pracę za minimum 1450 - poniżej bym nie schodził.

0 / 0

tutaj pracuje się zazwyczaj na godziny. 8 złotych to już dobra stawka...

0 / 0

Osoba Sprzątająca jakie ma wynagrodzenie, poszukiwana wiedza w tym temacie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...