Wynagrodzenie na stanowisku Opiekunka

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Opiekunka zarabia powyżej 3000 złotych w dobrym domu

0 / 0

Opiekunka zarabia powyżej 2000 czasami nawet euro

0 / 0

Opiekun zarabia około 4 000 złotyh na rękę .....

0 / 0

opiekunka ma calkiem spore wynagrodzenie..bo raczej miej niz 3,5 tysiaca zlotych nie zarobi

0 / 0

do dzieci to spokojnie trzeba wyda 1800 co miesiąc

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

w Polsce na pewno więcej trzeba pracować. takie 1,800 to może się dostanie..

0 / 0

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawe oferty na https://avanti-medic.eu/ Przewertowałam je dokładnie i okazuje się, że pracując w Niemczech opiekunka może zarobić naprawdę spore sumy. Przy czym oczywiście praca wiąże się z umową na czas nieokreślony, więc tutaj w grę wchodzą dodatkowe środki pieniężne na dzieci. Poza tym wypłaty odbywają się na 5 dni przed określonym terminem płatności, a każdemu opiekunowi przysługuje wiele świadczeń zdrowotnych w tym chociażby w zakresie protetyki.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Zależy iloma dziećmi się opiekuje i w jakim wieku. Jednak spokojnie można z 4 tysiące z tego mieć.

0 / 0

Słyszałem, że nawet za te kilka godzin pracy dadzą 200 złotych

0 / 0

Ja sobie dorabiam jako opiekunka do dziecka i biorę 11 złotych za godzinę.

0 / 0

Opiekunka w Polsce w średnim mieście zarobi koło 3000 netto

0 / 0

faktycznie sporo kasy jako opiekunka zarobisz, nawet 4 tys na miesiąc

0 / 0

Dniówka w Warszawie to od 150 złotych do 300 nawet.

0 / 0

Ustawiacz zarabia około 3000 złotych w zależności od województwa, ogólnie są to uczciwe pieniądze jak na te obowiązki

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Ja mogę powiedziec o opiece nad Osobami starszymi w Niemczech bo jeżdżę. Na wynagrodzenie składa się wiele czynników: Język, doświadczenie, umiejętności wiadomo, że bez języka nie można chcieć niewiadomo czego. Kiedyś jeździłam na czarno ale już trochę strach. Teraz jeżdżę z Medipe, dają kursy i szkolenia, zarabaiam coraz lepiej jestem zadowolona. Jak macie jakies pytania to odpowiem z chęcią.

0 / 0

Zależy na jakie dziecko się trafi, a jeśli chodzi o zarobek na godzinę to myślę że minimum 10 zł/h

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...