Ile zarabia Opiekun Osób Starszych?

Mam kilka lat doświadczenia jako opiekunka, znam dobrze niemiecki - to pozwala mi na negocjację stawek. Obecnie zarabiam 1600 euro z opiekunkawniemczech.eu, dostaję też do wypłaty dodatek 50 euro za czynne prawo jazdy. Poleciłam też jedną znajomą do pracy, za to dostałam 200 euro. Spokojnie mogę sobie odłożyć na 'emeryturę' a i fundusze na wakacje w ciepłych krajach się znajdą ;)

0 / 0

Na pewno stawki są jednak większe, minimum to te 2000 zł do ręki.

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

Opiekun tego typu to to zarobki wysokości około 4000 netto

0 / 0

Opiekun może zarobić nawet 4000 złotych, albo i więcej

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

można i w Polsce zarobić ok.5 tysięcy ale trzeba szukać w dużych miastach

0 / 0

opiekunka osób starszych w Polsce zarobi 2 tysiące , zaś za granicą kilka razy więcej

0 / 0

za granicą to spokojnie można sobie dorobić. U nas raczej kasa mizerna

0 / 0

W polsce nie za wiele, coś około 2000 tysiecy no może 2500 za granica o wiele wiele wiecej cośok 10 000 tysiecy

0 / 0

osobiście wiem, ze taki opiekun to i 4 czy 5 tys może zarobić

0 / 0

oczywiście mówimy tutaj o wypadku gdy praca jest za granicą.

0 / 0

stawki na tym stanowisku są wysokie, bo praca odpowiedzialna, ale tak od 4 do 5,3 tys. zł miesięcznie

0 / 0

w Polsce na 4 tysiące raczej nie ma co liczyć...

0 / 0

Za granicą to łądnie można zarobić ale trzeba znać język. A tak to koło 4000 złotych będzie.

0 / 0

Też słyszałam że wyjazd do niemiec teraz to dobry interes i szczerze mówiąc to myślę o tym, bo w polsce mam 1600 złotych a znając język mam szanse tam na o wiele wiecej...

0 / 0

Miezkam na opolszczyźnie i stąd regularnie ludzie wyjeżdżają na 2 miesiący do pracy. Zarabiają tyle, że spokojnie można wrócić do PL na 2 miesiące i nie pracować. A potem spowrotem ...

0 / 0

ciotka była ostatnio w niemczech jako opiekunka i dostała około 5 tysi

0 / 0

Ja naprawdę dobrze trafiłam i mam 4200 zł ale prywatnie pracuje

0 / 0

Ja zarabiam 3200 złotych i to jest podobno już dużo jak na tą robotę

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...