Jakie wynagrodzenie ma Niania?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Niania zarabia z pewnością powyżej 3000 złotych netto

0 / 0

Niania zarabia powyżej 3000 złotych na rękę na miesiąc

0 / 0

zaleyz czy ma umowe czy nie, niektore d 3 tysiecy miesiecznie maja a jak z reszta to nie wiem

0 / 0

Niania to zarobki powyżej 4000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

niania moze calkiem sporo zarobic powyzej 5 tysiecy zlotych nawet

0 / 0

nie będąc zatrudnioną 1700 idzie wyciągnąć na rękę

0 / 0

W Polsce to maksymalnie 4000 złotych w większych miastach

0 / 0

niania z rekomendacjami zarobki ma zarobki w granicach 5 tysięcy na miesiąc

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

mówimy tutaj o takiej typowej studentce w Warszawie...

0 / 0

Płacą na godzine zwykle koło 10-12 zł. A ilość godzin jest uzależniona od potrzeb rodziców

0 / 0

jestem w szoku ze niania moze zarobic prawie 6 tyseicy to bardzo duzo

0 / 0

Niania może zarabiać nawet 6000 zł miesięcznie

0 / 0

jako niania to na pewno zalezy gdzie ale wiem ze mozna zarobic tutaj nawet ok 6 tysiecy

0 / 0

Kiedyś pracowałam jako niania i dostawałam 7-8 zł na godzinę. Teraz mojej niani płacimy 13-15 także chyba opłacalnie.

0 / 0

Tak, tak, całościowo ja też uważam ze lepiej, bo nie zaleznie ile przepracujesz to należy Ci się konkretna kwota i nie musisz się spinać że jak masz w danym miesiącu mniej godzin to będzie gorzej. Mam 3200 i to normalna kwota słyszałam

0 / 0

Ciężko powiedzieć które bardziej się opłaca, cześto zalezy od tego ile zaproponują na godzine, ja też wzięłam całościowe bo to wg mnie po prostu jest pewniejsze, czy stoje czy leże mam 2900 na koncie co miesiąc

0 / 0

Mi proponowali godzinowe rozliczenie lub całościowe, i wzięłam całościowe i mam 3100 złotych. Nie wiem które bardziej się opłaca

0 / 0

Ja mam rozliczenie godzinowe i zarabiam 12 złotych za godzinę

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...