Zarobki na stanowisku Pracownik Obsługi

Pracownik Obsługi na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

może zarobić jakieś 2700 zł brutto. Wiec tak sobie

0 / 0

Pracownik Obsługi z tego co wiem zarobi powyżej 1900 złotych

0 / 0

Myślę, ze poczatkowo dostaniesz umowe na najniższej a pozniej z 2000netto

0 / 0

Praca nie jest ciężka, ale zarobki też małe, koło 2000

0 / 0

z tego co mi wiadomo to zarobki tak od 1800 do 2600 zł

0 / 0

Pracownik obsługi to z pewnością zarobi jakieś 2000 złotych, na spokojnie

0 / 0

Pracownicy obsługi nie dostają dużych pieniędzy za swoją robotę, bo maksymalnie jakieś 2700.

0 / 0

Średnio powiedziałbym, że jakieś 2500 złotych można zarobić

0 / 0

tutaj w zależności rownież od stażu, ale na spokojnie do 2600 zł miesięcznie można dojechać

0 / 0

Ja jako pracownik obsługi ds. klienta w markecie mam 2200 złotych.

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

Średnie wynagrodzenie pracownika obsługi to ok 2200 zł

0 / 0

Pracownik Obsługi może liczyć na pewnsję minimalną w wysokości 1900

0 / 0

pracownik obsługi zarabia tak w przedziale od 1800 zł do nawet 2600 zł miesięcznie

0 / 0

ja na początku dostałem 1900 zł, ale na szczęście pracodawca potrafi docenić starania i po pół roku dostaję już 2400 zł

0 / 0

Na samym początku zarabiał 2000 a teraz jest to już 2500

0 / 0

tylko , że na więcej niż te 2,5 tysiąca nie masz już co w życiu liczyć

0 / 0

Moze to przyjdzie z wiekiem Kores, nie ma się co stresowac, ja też od takiej kwoty zaczynałem ,a teraz po niecałych dwóch latach mam już 2500,wiec może i Tobie sie uda

0 / 0

No to muszę przyznać ,że nieźle się wam poszczęściło. Ja mam co prawda dopiero 19 lat ale nie proponują więcej niż 1500 :/

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...