Wynagrodzenie Supervisor

Supervisor - jego średnie zarobki to 6000 złotych

0 / 0

mysle, ze poczatkowo duzo nie dadza dopiero pozniej jak sie wrodzysz ale na pczatek ponad 2 tys

0 / 0

wow wiem ze taki supervsor to moze wyciagnac pewnie 7 tysiecy

0 / 0

w pracy na call center i 4 tysiące idzie zarobić. Więcej ciężko

0 / 0

No to ładnie zarabiasz @vikor. Ja niestety dostaję tylko 3500, ale to niewielka różnica.

0 / 0

Ja w call center jako supervisor zarabiam 4 tysiące.

0 / 0

zazwyczaj wynagrodzenia zaczynają się na tym stanowisku od 4,5 tysiąca

0 / 0

No ale maksymalna stawka to 6000 złotych na rękę.

0 / 0

Na stanowisku supervisor można liczyć na pensję powyżej 4500 zł

0 / 0

to właśnie maksymalna. Niestety często są mniejsze od tego

0 / 0

Pewnie, że zatrudnienie na supervisor się opłaca, bo maksymalna stawka to około 6 tys. zł.

0 / 0

Wszystko też zależy od firmy, w której się pracuje. Mój znajomy na tym stanowisku miał jakieś 4 tys na rękę.

0 / 0

ale sporo osób ma spokojnie 5 tys. miesięcznie w tej chwili

0 / 0

nie słyszałem szczerze mówiąc, aby ktoś dostawał ponad 5,5 tysiąca

0 / 0

Supervisorami nie są przypadkowe osoby tylko tacy, których doceniono a za tym na bank musi iść co najmniej 20% poprawa zarobków

0 / 0

Myślę, że to wszystko zależy od charakteru osób które dostały taką propozycję. Jeżeli ktoś jest kłótliwy to myślę, że i 6000 będzie w stanie wynegocjować.

0 / 0

Jeżeli ktoś już awansował ze zwykłego stanowiska na supervisora to mając tyle obowiązków za mniej jak 4000 bym się nie godził.

0 / 0

jak nie dostaniesz na tym stanowisku 3,5 tys. to dałeś się przerobić

0 / 0

Zarobki Supervisor, ktoś ma jakąś wiedzę na temat pensji jaką otrzymuje się na tym stanowisku.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...