Ile zarabia Konsultant Telefoniczny?

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Taki konsultant zarabia powyżej 2000 złotych, ale to też nie są zabójcze kwoty

0 / 0

Myślę że zaczyna od 1400 złotych, a potem to są premie czasami duże

0 / 0

Konsultant telefoniczny to kokosów nie ma zdecydowanie, bo zarobki bliżej 2 tysięcy.

0 / 0

zarobki konsultanta technicznego nie są niższe niż 2,500 zlotych

0 / 0

Konsultant to bliżej 2000 złotych powinien zarobić

0 / 0

Z konsultantami to jest tak, że duża część ich zarobków to premia, ale mniej niż 1500 to nie dostaną.

0 / 0

Kasa głównie dla studenta, umowa zlecenie, kasa w okolicach 2000 złotych.

0 / 0

konsultanci nie dostają podstawy więcej niż 2 tysiące nigdy

0 / 0

Z premią rzeczywiście ponad 2000 złotych wychodzi.

0 / 0

na sam początek dostaje się 1500 zł w mniejszej firmie, ale jak ma się gadane to można ponad 2500 wycisnąć

0 / 0

Typowy studencki zarobek, na więcej niz 2500 trudno liczyć.

0 / 0

Maksymalna stawka dla konsultanta telefonicznego wynosi około 3 tysiące złotych.

0 / 0

praca jest wymagająca, ale tak do 3 tys. zł miesięcznie to na spokojnie można zarobić :)

0 / 0

z premiami i wszystkimi dodatkami kasa to przynajmniej te 2,5 tysiąca

0 / 0

A czy cięzko taką prowizję wyrobić czy nie? bo ja mam większą podstawę po 2500 ale małą prowizję, mogłą przejść na małą podstawę a prowizję około 2000 ale niewiem czy się opłaca

0 / 0

Przyznam szczerze, że podstawy mam 1800, ale do tego mam jeszcze mega dużą prowizję, więc w 5000 się zamykam co miesiąc.

0 / 0

Uważam, że trafiłaś nieźle jeżeli udaje Ci się tyle zarabiać. Ja maksimum 1500 dostaję i od roku brak podwyżki.

0 / 0

No ja mam 2500 złotych ale jest to mega męcząca praca, dla silnych psychicznie na pewno

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...