Wynagrodzenie na stanowisku Telemarketer

Działanie pod presją czasu i wypłata uzależniona od wyników. Ja bym się nie pisała na taką pracę, bo wolałabym mieć pewną stawkę.

0 / 0

Telemarketer zarabia około 2000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

nawet 4 tysiace czy wiecej mozna zarobic, to jednka mimo wsyztskiego dobrze platne stanwosiko

0 / 0

podejrzewam, ze na poczatku jaks najnizsza krajowa a pozniej to nawet dobry konsultant z 5 tys ma

0 / 0

Telemarketer to zarabia powyżej 3000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

No taki telemarketer nie ma źle, przynajmniej 3000 złotych ma

0 / 0

Wiesz w branży tele marketing są różne stawki wiem z autopsji ja potrafiłam nawet 3/4 tysiące wyciągać

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

nie wiem gdzie tyle zarabiacie :) raczej bliżej 2 tysięcy

0 / 0

Kasa jest całkiem przyzwoita i jest to powyżej 4500 złotych

0 / 0

czy to ma każdy zapewniony czy to zależy od zdobytego doświadczenia?

0 / 0

tutaj kierownicy zespołów mają kasę na poziomie 3,5 tysiaca

0 / 0

chyba jeśli sam otworzysz tego typu punkt call center...

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

na spokojnie na tym stanowisku można zarobić około 3400 zł miesięcznie z lekką ręką

0 / 0

W niektórych firmach pracuje się za najniższą krajową.

0 / 0

nie wiem gdzie tyle dostają. Raczej blizej 2 tysięcy mogą otrzymać

0 / 0

telemarketer ma stawkę podstawową plus premie, standardowo dostaje się przynajmniej 3200-3500 zł

0 / 0

na tym stanowisku to można nawet do 3500 zł miesięcznie zarobić, plus premie pewnie dodatkowo :)

0 / 0

Mi jest ciężko teraz wrabiać te wszystkie normy i inne, ale nie dostałem mniej niż 1300 złotych, chociaż jak u nas ktoś wyrabia norme to ma i 3000 złotych. Chciałbym tak

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.