Wynagrodzenie Projektant Wnętrz

Projektant wnętrz zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Projektant Wnętrz zarabia powyżej 4000 złotych na miesiac

0 / 0

zalezy chyba od tego na ile wyceni swoj projekt i jak umowi sie z klientem ale ok 10000ma

0 / 0

Nie no, spokojnie jak pisze MM jest powyżej 5000 na miesiąc

0 / 0

Mam wrazenie, że nie jest to trudna rzecz aby zarobić i 5000

0 / 0

Kwota 6000 złotych nie będzie zaskoczeniem w dużych miastach

0 / 0

jeśli akurat jest sezon i klienci dopisują to oczywiście że może tyle zarobić

0 / 0

zarobki projektanta wnętrz uzależnione są od ilości zleceń może to być 5-6 tysięcy zł

0 / 0

Projektant który robił projekt mojego domu wziął około 2000 zł. Czyli miesięcznie dobry projektant 5000 zł zarobi

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Projektant wnetrz moze zarobic sporo, jak ma zlecenia i jest dobry, zatrudniony w dobrej fimrie moze ok 8000 tys ma

0 / 0

Cóż, jak sie ma ciągłych klientów to nawet ponad 6 tysięcy.

0 / 0

projektant który jest poważany i bierze sporo zleceń może zarobić i ponad 6 tysięcy, ale średnio to będzie koło 4000 zl

0 / 0

Wszystko zalezy od zleceń, ale taki projektant wnętrz może zarabiać nawet w granicach 6 tysięcy złotych.

0 / 0

zależy czy działa sam czy w firmie, ale na spokojnie tak do 5000 zł miesięcznie się zarobi

0 / 0

Ludzie bez smykalki na pewno nie odniosa sukcesu, tym bardziej finansowego. Za klepanie tych samych pomyslow na pewno wiecej niz 2000 nie dostaniecie

0 / 0

Według mnie liczy się umiejętność i kreatywność. Znajomości mogą przyjść w trakcie i teraz ja dostaję około 5000 zł.

0 / 0

Jeżeli ktoś nie ma znajomości to myślę, że może ledwo 1800 dostać.

0 / 0

No jest to tak zwany wolny zawód wiec w myśl zasady ile zrobisz na tyle zarobisz, w lepszych miesiącach gdy miałam mega dużo pracy to i 7000 złotych miałam

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...