Zarobki na stanowisku Projektant

Projektant może zarobić śmiało 6 k jak jest dobry :))

0 / 0

Projektant zarabia tak mniej więcej około 4000 złotych

0 / 0

wszystko zależy od tego jak dużo się ma dośwaidczenia. Ja na start dostawałem 3,5 tyś

0 / 0

No to coś słabo, bo zazwyczaj to ponad 4000 złotych się dostanie

0 / 0

może ale niekoniczenie musi. Znam takich którzy koło 3 tysi dalej zarabiają

0 / 0

Jak ma doświadczenie to kwota może dojść do 6000 złotych brutto

0 / 0

na budowie może i tak, ale taki z doświadczeniem raczej.

0 / 0

zależy czego proejktant, na budowie może liczyć na 4k

0 / 0

Projektant zarabia przynajmniej 3500+ netto w złotówkach

0 / 0

na spokojnie na tym stanowisku wyciąga się do 6100 zł miesięcznie, nie mniej niż 3400 zł

0 / 0

jezeli ktos dziala pod glownym projektantem to raczej 3500 nie przekroczy na miesiac

0 / 0

6000 nie jest łatwo zarobić, no ale 4000 do 5000 to normalka

0 / 0

Myślę że spokojnie zarobki na projektanta są w okolicach 6 tysięcy zlotych.

0 / 0

zależy czego projektant. Jeśli chodzi o mode to tylko znane nazwiska mogą liczyć na dużą kasę

0 / 0

To nie jest prosta praca, bo ludzie bywają marudni i wcale nie jest im prosto dogodzić, ja na koncie mam co miesiąc 4200 i zastanawiam się co zrobić żeby było wiecej

0 / 0

Po prostu moim zdaninem trzeba trafiać w gust ludzi, a jak się idzie za obecnymi trendami to jest ok, przynajmniej u mnie - co miesiąc nie mniej niż 4900 złotych dostaje

0 / 0

Zacznijmy od tego, że trzeba mieć naprawdę dobre projekty aby zostały one zaakceptowane przez ludzi. Ja zdobyłem uznanie i teraz miesięcznie z samych projektów mam około 5,5 tyśka i to podejrzewam nie jest max.

0 / 0

Nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale poświęciłem sporo czasu na wykształcenie się w tej dziedzinie i teraz zarabiam 4000 zł brutto.

0 / 0

Projektant jakie ma wynagrodzenie, poszukiwana wiedza w tym temacie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...